Pravdivý indický test podľa masiek napovie veľa o vašej osobe. Vyberte si jednu masku, ktorá sa vám najviac páči

Pozrite sa na obrázok nižšie, na ktorom sa nachádza osem indickým masiek na tvár. Vyberte si jednu, ktorá sa vám najviac páči. Vyberajte pozorne a potom si ďalej v článku prečítajte, čo to o vás vypovedá.

1. Hovoriaca maska:
Táto maska o vás vypovedá, že ste vynikajúci rečník a slová sú vašou zbraňou. Vždy viete, čo povedať, a preto zvyčajne vyhrávate všetky slovné spory a hádky. Jednoducho viete ako na to!

2. Vysmiata maska:
Vysmiata maska hovorí, že sa vo vás skrýva osoba, ktorá miluje čas strávený s priateľmi. Radi sa zabávate, smejete a nechcete brať život príliš vážne. Zároveň ste veľmi inteligentní a dokážete sa zasmiať aj sám na sebe, keď sa vám niečo nepodarí.

3. Nahnevaná maska:
Ak ste si vybrali práve túto masku, znamená to, že v sebe skrývate inú stránku svojej osobnosti. Snažíte sa tváriť, že vás nič netrápi a nemôže zraniť, ale v skutočnosti to vôbec nie je pravda. Vo vnútri vás to bolí, ale nechcete dávať svoju bolesť najavo. Keď však vybuchnete stojí to za to, pretože tým dokážete vyľakať nejedného človeka.

4. Pokojná maska:
Ako už hovorí sám názov masky, ste jednoducho pokojný človek. Nič vás len tak nevytočí a z ničoho si nerobíte ťažkú hlavu.

5. Bojovnícka maska:
Názov hovorí sám za seba. Ste rodený bojovník a nikdy sa nezľaknete prekážky alebo problému, ktorý vás čaká. Ste výnimočne vytrvalý, a práve vďaka tomu často uspejete.

6. Maska božstva:
Tak, ako bohovia, aj vy máte mimoriadne vyvinutú intuíciu. Dokáže odhadnúť, ako sa ľudia cítia a čo si myslia. Máte silné empatické schopnosti a chcete ich využívať pre dobro ľudí.

7. Liečiteľská maska:
Ste dobrák od kostí. Keď niekto potrebuje pomôcť, tak neváhate a idete. Dávajte si však pozor, aby ste s pomocou iných neprehnali a nezabudli pri tom na seba.

8. Vodcovská maska:
Ste prirodzený vodca. Dokážete iných ľudí presvedčiť o svojom názore. A keď už ich raz presvedčíte, ľudia vás začnú prirodzene nasledovať. Svoju moc však nezneužívate, ale snažíte sa ísť príkladom a nevadí vám priložiť ruku k dielu.

ZDROJ: thedailynet.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com