Pracovník útulku sa so psom začal rozprávať ako s dieťaťom, na jeho papuli sa objavil úsmev, ktorý dobýva internet!

Psy sú skvelí priatelia okrem iného aj preto, že dokážu cítiť a vyjadrovať veľké množstvo emócií. Zoznámte sa s príbehom rozkošného šteniatka Layly, ktoré dobýva celý internet.

Laylu našli, keď sa sama potulovala po ulici. Bola prevezená do útulku Beaumont Aminal Care v Texase. Ako každý nový návštevník tohto miesta bola Layla spočiatku trochu nervózna. Potom k jej boxu pristúpila zamestnankyňa útulku Rachel Barronová.

Rachel na to spomína takto na portáli The Dodo: „Keď som sa s ňou začal rozprávať ako s malým dieťaťom, veľmi sa jej to páčilo. Začala vrtieť chvostom a bum, ten slávny úsmev.“

Rachel schmatla telefón a nahrala Laylin rozkošný úsmev. Keď video nahrala na internet, stalo sa skutočným hitom. Do útulku sa začali hlásiť ľudia, ktorí si chceli Laylu adoptovať.

Našťastie bol medzi nimi aj dokonalý pár. Nicole Toneyová a jej manžel už majú doma 3 adoptované zachránené psy a 2 mačky. Do Layly sa zamilovali na prvý pohľad. Teraz si šteniatko našlo milujúci domov. Nie je to skvelý koniec?

Pozrite si Laylin slávny úsmev na vlastné oči:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com