Pozrite sa pozorne na túto fotografiu. Dokážete nájsť hada? Stavíme sa, že vám to dá skutočne zabrať!

Často sa vám stáva, že sa musíte zaoberať situáciami, v ktorých musíte nájsť niečo zanedbateľne malé niekde na podlahe či na zemi, alebo nájsť ihlu, ktorá spadla na koberec?

Rozhodli sme sa otestovať vašu pozornosť a preto sme použili túto fotografiu, ktorá bola uverejnená na Twitteri ženskou geologičkou z Floridy menom Helen. Problém skutočne nie je jednoduchý. Dá sa povedať, že iba skúsení poľovníci a lesníci na prvý pohľad dokážu určiť, kde sa had na obrázku skrýva. Koniec koncov, tento nebezpečný tvor bol prispôsobený životu v prírode hlavne sfarbením, ktoré mu poskytuje vynikajúce krytie.

Je pochopiteľné, že predátori sa špeciálne maskujú v prostredí, aby ľahko zasiahli obeť, ktorá o nebezpečenstve ani netuší.

Sama Helena tvrdí, že nie je nič zložitejšie, ako nájsť plaza na obrázku. Pod fotografiou napísala: „úloha je jednoducho, dokážete nájsť hada na fotografii?“

Na fotografii sa vyskytuje had s latinským názvom „Agkistrodon contortrix“. Tieto stvorenia  sa často vyskytujú na juhu a juhovýchode Spojených štátov, v listnatých lesoch. Nikdy by ste ich nestretli tvárou v tvár. Je jasné, že pre návštevníkov stránky nebolo vôbec jednoduché nájsť hada na fotografii, avšak to nepovažujeme za nič prekvapujúce.

ZDROJ: ofigenno.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com