POZOR! Ak spozorujete tieto signály, duša milovaného zosnulého človeka vás môže chcieť kontaktovať!

Strata milovanej osoby je vždy bolestnou skúsenosťou. Každý, kto podobnú tragédiu zažil, sa s ňou snaží vyrovnať po svojom. Niektorí ju akceptujú, iní sa zase snažia dušu blízkeho skontaktovať, či nebodaj veria, že sa nachádza niekde v ich okolí.

Napriek tomu, že na otázku toho, čo sa s človekom stane po smrti nemáme vedecky podložené dôkazy, je dobré byť otvorený všetkým možnostiam a občas si pripustiť aj na prvý pohľad neuveriteľné veci.

Znaky, podľa ktorých spoznáte, že sa milovaný nachádza blízko vás:

Povedomá vôňa:
Vedci nám už potvrdili, že práve čuch má na naše spomienky najväčší vplyv. Zrazu zacítime známu vôňu, cigaretový dym či voňavku, ktorú používala blízka osoba a nevieme si vysvetliť, odkiaľ sa tam vzala.

Pocit prítomnosti:
Pocit, že je niekto v miestnosti spolu s vami je pomerne častý. Prináša so sebou zimomriavky, no človek zvykne mať takýto pocit aj v prípade, ak sa s daným zomrelým zvykne rozprávať. V tomto prípade si ho akoby sprítomňuje a často mávame dokonca pocit, že nám daná osoba aj odpovedá.

Sen:
Veľké množstvo ľudí spája kontakt so zosnulými práve so snami. Koľkokrát sa aj vám snívalo, že vás niekto v sne varoval, či sa snažil upokojiť? Práve sen s niekým, kto zomrel, býva častý najmä krátko po tom, čo sme ho stratili.

Presun vecí:
Určite sa vám už stalo, že sa nejaká vec zrazu ocitla na úplne inom mieste, ako by mala. Pritom ste si istý, že ste ju tam nenechali. O to väčšmi sa môže takýto presun spájať so zosnulými, pokiaľ im táto vec patrila alebo sa zjaví na mieste, kde ju mali zvyčajne odloženú.

Zvieratá:
Reinkarnácia či prevtelenie je ďalším zo znakov toho, že vás mohla kontaktovať duša blízkeho. Napríklad ak sa zrazu vo vašom okolí objaví zviera, ktoré vám môže pripomínať niekoho, kto odišiel, môže to byť jeden zo spôsobov, ako sa s vami snaží mŕtvy komunikovať.

Čísla:
Môže sa vám taktiež stávať, že po smrti blízkeho narazíte na čísla s ním spojené. Či už ide o dátum narodenia, obľúbené čísla, či čísla vašich spoločných výročí. Aj toto môže značiť snahu o komunikáciu s vami.

Dotyky:
Ľudia často opisujú, že zacítili pohladenie či dokonca bozk toho, kto odišiel. Zvyčajne je to spojené so snom či zaspávaním, kedy pri tom ako pomaly upadáte do driemot, pocítite už spomínaný dotyk či pohladenie.

Hoci v dnešnej dobe je už ťažšie uveriť takýmto nepodloženým udalostiam, niekedy je ale dobré mať oči otvorené. Sledujte vaše okolie pretože nikdy neviete, čo sa môže stať.

ZDROJ: jenzeny.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com