Povedz mi, ako ješ, a ja ti poviem, aký si typ človeka. Budete prekvapení, koľko o vás povie to ako jete!

Ako najradšej jete? Pomaly, rýchlo, režete si jedlo na malé kúsky alebo rýchlo žujete? Budete prekvapení, koľko sa toho dá o človeku povedať na základe toho, ako je.

Jete rýchlo:
Ak nikdy nejete dlhšie než 10 minút, znamená to, že ste aktívny človek a snažíte sa byť na viacerých miestach súčasne. Vždy chcete byť všade na čas a preto si nikdy jedlo dlho nevychutnávate, aby ste nemeškali. Máte veľmi veľké a milé srdce a ste vernými a spoľahlivými priateľmi.

Jete pomaly:
Ak ste zvyknutí si vychutnať každý kúsok jedla a jete veľmi pomaly, potom ste jedným z tých, ktorí vedia oceniť život a všetky jeho malé radosti. Dávate prednosť žitiu v prítomnosti, nemyslíte na minulosť a nezaoberáte sa veľmi budúcnosťou. Dokážete oceniť dobré jedlo, ľudí a krásne miesta.

Jedlo na tanieri máte pekne rozdelené:
Ak si jedlo položíte na tanier tak, aby bola každá časť oddelená, ste typ človeka, ktorý si všetko dopredu v živote plánuje. Ste pokojní, diskrétni a veľmi disciplinovaní. Viete, čo potrebujete, máte konkrétny cieľ, ale vrháte sa doň bezhlavo. Viete, čo si môžete dovoliť, viete, ako dosiahnuť cieľ a nakoniec dostanete vždy to, čo chcete.

Jedlo na tanieri máte pomiešané:
Tu bravčová kotletka, tam zeleninová obloha a na to si dáte veľa omáčky… Títo ľudia sú veľmi impulzívni, milujú slobodu a život.  V živote sa snažia vyskúšať všetko čo sa dá. Milujú nové dobrodružstvá, venujú sa rôznym koníčkom a majú rôzne povolania.

Jete príliš nahlas:
Ľudia, ktorí nahlas žujú a mľaskajú, majú veľkú silu ducha a sú nezávislí od názorov iných. Nedávajú si servítku pred ústa a preto sa často stáva, že urazia druhých. Ak majú niečo na jazyku, hneď to povedia, čo však nie je vždy dobré. Napriek tomu sú to skvelí poslucháči a vždy vedia poradiť.

Jemne krájate jedlo:
Ach, hovoríme o vás? Odborníci na výživu tvrdia, že takí ľudia sú veľmi zorganizovaní a potrebujú cítiť v živote stabilitu. Radi plánujú všetko vopred a majú tiež veľké ambície a sny. Sú to veľkí stratégovia, ktorí dokážu vytvoriť skvelý plán, ktorý je vždy efektívny.

Je to zaujímavé, nie? Kto by si len pomyslel, že naše stravovacie návyky môžu toho o nás povedať tak veľa? A v akom type ste sa našli vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com