Povedal, že jeho manželka sedí celý čas doma. To, čo mu na to povedala, si zaslúži ovácie v stoji!

Všetci poznáme tie začiatky… Ona je krásna, mladá a roztomilá, on je bezhlavo zamilovaný. Všetko sa krásne vyvíja, spoločne si budujú svoje malé hniezdo – voňavé, útulné a čisté.

Potom sa objaví pes alebo mačka a… konečne pár cíti, že prišiel čas na vytúžené dieťa, potom druhé a tretie… A zrazu sa niečo zmení. Nejde o čas, ale o perspektívu partnera. Čoraz menej si váži to, čo robí žena v domácnosti. Keď sa ho priatelia spýtajú, začne odpovedať, že manželka nepracuje, len sedí doma. Počkať, počkať… tento muž nedokáže pochopiť jednu jednoduchú vec!

Postupom času si muž len všíma, že jeho kedysi úžasná manželka už nenapĺňa jeho potreby (najmä v spálni), je často unavená, nervózna, ale… z čoho má byť unavená? On pracuje 8 hodín a ona len sedí doma.

Zdá sa, že v určitom veku človek začne veriť rozprávkam. Poznáte rozprávku o neviditeľnom čarovnom trpaslíkovi, ktorý v dome urobí všetko? Stará sa o deti, perie, varí a upratuje. Ak to neurobí on, kto to urobí? Manželka celý deň len sedí doma…

Drahý priateľ! Nebuďte dieťa a prestaňte veriť na trpaslíkov. Upratovanie, varenie, pranie, starostlivosť o deti a všetky tie povinnosti, na ktoré vždy zabúdate, sú zodpovednosťou VAŠEJ ŽENY! Samozrejme, vy pracujete a zarábate, ale aj ona pracuje. A nie je to len jedna zmena.

Dúfame, že keď sa vás nabudúce niekto opýta, čo robí vaša manželka, s hrdosťou v hlase poviete – pracuje doma .

PS: A ak jej ráno pri upratovaní alebo umývaní riadu občas doprajete šálku kávy, uvidíte, aký úsmev jej vyčaríte na tvári. Presne ako ten, do ktorého ste sa pred rokmi zamilovali.

Zdieľajte tento článok!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com