Potom, čo zomrela na rakovinu, manžel zverejnil jej list na rozlúčku, ktorý je vtipný a zároveň srdcervúci!

Heather McManamy posiela list zo záhrobia. Tejto skvelej matke bola diagnostikovaná rakovina prsníka už v roku 2013. Dnes, vo veku 36 rokov zomrela. Predtým však svojho manžela zoznámila s listom, ktorý má zverejniť na Facebooku.

Heather požiadala ľudí, aby jej dcére pripomínali ako veľmi ju milovala (a možno zveličovali aká bola cool). Požiadala nás, aby sme si cenili každý jeden deň života a vyťažili zo strastiplnej cesty života všetko, čo sa dá.

Toto je príspevok uverejnený manželom Jeffom menom Heather:
Ahoj všetci, zverejňujem tento príspevok v menu mojej milovanej manželky. Toto sú jej slová. Veľa lásky všetkým!

Takže … mám dobrú správu aj zlú správu.
Zlá je tak, že som mŕtva. Dobrá správa je, že keď toto čítate, vy určite mŕtvy nie ste! (Ak nemajú v posmrtnom živote wifi)
Áno je to zlé, ale som šťastná, že som prežila život plný lásky, radosti a s úžasnými priateľmi. Som šťastná, že môžem povedať, že ničoho neľutujem a žila som svoj život naplno. Milujem vás všetkých a děkuju za krásny život!

Bez ohľadu na to, aké náboženstvo vyznávate, som rada, že ho máte. Rešpektujte všek, že my nie sme veriaci. Prosím nehovorte Brianne, že som v nebi. Pre ňu to môže znamenať, že som si vybrala byť niekde inde a opustila som jej. V skutočnosti som urobila všetko možné a nemožné aby som s ňou mohla byť. Prosím, nepleťte jej a nechajte ju premýšľať. Nie som v nebi. Som tu. Né však už v tele, ktoré sa proti ma postavilo. Moja energia, láska, dcéra, tie úžasné spomienky.
Všetko je tu s vami. Prosím nespomínajte na mňa s ľútosťou a smútkom. radujte sa z toho, že sme sa stretli a že ten čas bol skvelý. Nenávidím, ako ľudia kvôli ma smutní.

Bezhraničný však milujem ľudí rozosmievať, preto sa nepozastavujte nad tragédiou osobu a mojim koncom, tešte sa zo zábavy, ktorú sme spolu prežili. Prosím povedzte Brianne ako veľmi jej milujem a ako som na nej hrdá a ako veľa aj budem ďalej! Nič viac som nemilovala ako to, byť jej mamičkou. Každý moment s ňou bol šťastný, neviem si predstaviť život bez nej!

Dôležité je, že som bola neuveriteľne šťastná, že som mohla stráviť dekádu s láskou môjho života a mojom najlepším priateľom Jeffom. So skutočnou láskou a spriaznenou dušou, ktorá existuje. Každý deň bol plný veselosti a lásky po boku Jeffa.
Je to najgeniálnejší manžel na svete! Čo všetko čo som s rakovinou prežila, nikdy nezaváhal aj keď veľa ľudí by utieklo. Dokonca aj v najhorších dňoch sme našli dôvod na úsmev.

Milujem ho viac než svoj život a skutočne verím, že takáto je výnimočná a bude trvať večne. Čas je na tomto svete najvzácnejšie a zdieľanie môjho života s Jeffom je niečo, za čo som neskutočne vďačná.
Milujem ťa Jeff. Verím že nádhera akou je Brianne nám vniesla do života ešte viac lásky, čo je krásne! Je zdrvujúcu povedať ,, Zbohom ,, Je to len z polovice tak smutné pre vás ako pre mňa! Zlomilo mi to srdcom, pretože posledná vec, ktorú som chcela je urobiť vás smutnými!

Priatelia, milujem vás a ďakujem vám za za najúžasnejšie život. Ďakujem všetkým skvelým lekárom a sestričkám, ktorí sa o mňa výborne starali. Nepochybujem o tom, že celý tím mi umožnil stále prežiť čo možno najlepší deň. Z celého srdca želám mojim priateľom zdravý život a verím, že prežijete rovnakú vďačnosť za každý deň ako ja. Ak pôjdete na môj pohreb, otvorte bar, na ktorý by som bola pyšná. Spievajte „Keg on My Coffin“ a tancujte za mňa na bare. Oslávte krásu života skvelú párty, pretože to by som presne chcela a verím, že nájdem spôsob akým tam budem s vami (viete ako neznášam nebyť tam, kde je zábava).

Teším sa ako vás budem prenasledovať, takže toto nie je celkové zbohom, ako sa môže zdať. Prosím, urobte mi láskavosť a nechajte si pár minút každý deň na zamyslenie, aký krehký je tento život. Nezabudnite na to, že každý deň je dôležitý.

zdroj: myjsmezeny.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com