Posledná číslica vášho roku narodenia toho dokáže prezradiť skutočne veľa. Takéto su tajomstvá vašej osobnosti

Vieme, že rok narodenia má dôležitú úlohu v našom živote. Lenže ukázalo sa, že posledná číslica je najdôležitejšia. Vďaka tomu môžete zistiť, aký ste prírodný prvok. Rozhodli sme sa prezradiť vám, aký ste prvok a odhaliť tajomstvá o vašej osobnosti

Osobnosť podľa roku narodenia:
0 a 1 – Kov:
Ľudia tohto prvku majú silný charakter a vôľu. Sú nezávislí, principiálni a zdržanliví. Majú vždy jasne stanovený cieľ, ktorého sa nikdy nevzdajú. Na ceste k svojmu cieľu sa nezastavia pred ničím. Vždy sa usilujú získať silu, luxus a peniaze, kvôli čomu však môžu skončiť zle. Život týchto ľudí je vo všeobecnosti bohatý a harmonický.

2 a 3 – Voda:Títo ľudia sa vyznačujú láskavosťou a jemnosťou charakteru. Sú pekní, očarujúci a vedia, ako súcitiť s ostatnými. Radi sa starajú o niekoho a sú veľmi dobrými rodičmi. A tiež sú to tvorivé osobnosti. Majú talent a preto sú úspešní v umení. Títo ľudia sú vo všetkom talentovaní. Ľahko si s každým rozumejú a dostanú všetko, čo chcú. Sú vynikajúcimi priateľmi a kolegami.

4 a 5 – Drevo:
Ľudia, ktorí patria k tomuto prvku, sú sebavedomí. Vždy sú niečím zaneprázdnenými. Chcú vidieť všetko, čo je možné a navštíviť všetky kúty sveta. Ich zvedavosť nemá žiadne hranice. Sú to skutoční učenci, zároveň sú veľmi opatrní a nezištní. Sú pripravení urobiť čokoľvek pre svoju rodinu a priateľov, a vždy ich včas zachránia. Keď si stanovia nejaký sen, rýchlo si ho dokážu splniť.

6 a 7 – Oheň:
Sú to ohniví ľudia, čo k tomu ešte dodať. Ich energia je jednoducho nepotlačiteľná, všetci im ju závidia, rovnako ako ich túžbu po dobrodružstve. Sú nadšení novými a nepreskúmanými vecami. Spontánne rozhodnutia a nepríjemné slová, ktoré občas v zápale hnevu vedia povedať, sú ich najväčším problémom. Často sa môžu stať obeťou svojej vlastnej prchkosti. No sú vodcovia, ktorých dav vždy nasleduje. Dobývajú vrcholy hôr a vyvolávajú demonštrácie, zároveň ich však nemožno nemilovať.

8 a 9 – Zem:
Najambicióznejší a najspoľahlivejší ľudia. Každé ich rozhodnutie je starostlivo zvážené a premyslené, nikdy nekonajú spontánne. Zriedka sa dostanú do problémov. V niektorých ohľadoch sú dokonca pedantskí: všetko by malo ísť podľa ich plánu. Boja sa však riskovať a ísť do neznámych vecí.

Naša povaha je predurčená rôznymi faktormi, v závislosti od toho, kedy sme sa narodili, aké je naše znamenie zverokruhu a podľa toho, aký sme prvok.

A ktorý prvok ste vy? Sedí to na vás? Nezabudnite sa s nami o tom podeliť v komentároch.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com