Posledná číslica vášho roku narodenia toho dokáže prezradiť skutočne veľa. Takéto su tajomstvá vašej osobnosti

children hand counting number one to ten, teaching material resource for kindergarten, flat design vector

Zdieľajte článok na

Vieme, že rok narodenia má dôležitú úlohu v našom živote. Lenže ukázalo sa, že posledná číslica je najdôležitejšia. Vďaka tomu môžete zistiť, aký ste prírodný prvok. Rozhodli sme sa prezradiť vám, aký ste prvok a odhaliť tajomstvá o vašej osobnosti

Osobnosť podľa roku narodenia:
0 a 1 – Kov:
Ľudia tohto prvku majú silný charakter a vôľu. Sú nezávislí, principiálni a zdržanliví. Majú vždy jasne stanovený cieľ, ktorého sa nikdy nevzdajú. Na ceste k svojmu cieľu sa nezastavia pred ničím. Vždy sa usilujú získať silu, luxus a peniaze, kvôli čomu však môžu skončiť zle. Život týchto ľudí je vo všeobecnosti bohatý a harmonický.

2 a 3 – Voda:Títo ľudia sa vyznačujú láskavosťou a jemnosťou charakteru. Sú pekní, očarujúci a vedia, ako súcitiť s ostatnými. Radi sa starajú o niekoho a sú veľmi dobrými rodičmi. A tiež sú to tvorivé osobnosti. Majú talent a preto sú úspešní v umení. Títo ľudia sú vo všetkom talentovaní. Ľahko si s každým rozumejú a dostanú všetko, čo chcú. Sú vynikajúcimi priateľmi a kolegami.

4 a 5 – Drevo:
Ľudia, ktorí patria k tomuto prvku, sú sebavedomí. Vždy sú niečím zaneprázdnenými. Chcú vidieť všetko, čo je možné a navštíviť všetky kúty sveta. Ich zvedavosť nemá žiadne hranice. Sú to skutoční učenci, zároveň sú veľmi opatrní a nezištní. Sú pripravení urobiť čokoľvek pre svoju rodinu a priateľov, a vždy ich včas zachránia. Keď si stanovia nejaký sen, rýchlo si ho dokážu splniť.

6 a 7 – Oheň:
Sú to ohniví ľudia, čo k tomu ešte dodať. Ich energia je jednoducho nepotlačiteľná, všetci im ju závidia, rovnako ako ich túžbu po dobrodružstve. Sú nadšení novými a nepreskúmanými vecami. Spontánne rozhodnutia a nepríjemné slová, ktoré občas v zápale hnevu vedia povedať, sú ich najväčším problémom. Často sa môžu stať obeťou svojej vlastnej prchkosti. No sú vodcovia, ktorých dav vždy nasleduje. Dobývajú vrcholy hôr a vyvolávajú demonštrácie, zároveň ich však nemožno nemilovať.

8 a 9 – Zem:
Najambicióznejší a najspoľahlivejší ľudia. Každé ich rozhodnutie je starostlivo zvážené a premyslené, nikdy nekonajú spontánne. Zriedka sa dostanú do problémov. V niektorých ohľadoch sú dokonca pedantskí: všetko by malo ísť podľa ich plánu. Boja sa však riskovať a ísť do neznámych vecí.

Naša povaha je predurčená rôznymi faktormi, v závislosti od toho, kedy sme sa narodili, aké je naše znamenie zverokruhu a podľa toho, aký sme prvok.

A ktorý prvok ste vy? Sedí to na vás? Nezabudnite sa s nami o tom podeliť v komentároch.

ZDROJ: takprosto.cc

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na