Polícia zasahovala na bratislavskom kúpalisku: Zlodeja chytili priamo pri čine!

LACOVU ZLODEJSKÚ KARIÉRU UKONČILA POLICAJNÁ HLIADKA PRIAMO NA KÚPALISKU.

Obvineniu z trestného činu krádeže čelí 57-ročný Ladislav z okresu Dunajská Streda, ktorému vzniesol obvinenie poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II.

Obvinený mal včera, krátko po 12.30 h v areáli kúpaliska Zlaté Piesky pozorovať z lavičky návštevníkov kúpaliska. V momente keď sa poškodená žena vzdialila z deky a išla sa okúpať, obvinený pristúpil k jej deke a odcudzil jej ruksak s osobnými vecami. Následne takto odcudzil aj ďalší ruksak z vedľajšej deky. Z miesta odišiel, avšak na miesto sa v krátkom čas dostavila hliadka Polície ktorá ho na základe opisu zadržala a obmedzila na osobnej slobode priamo v areáli kúpaliska. Škoda ktorá týmto konaním poškodeným vznikla bola vyčíslená na cca. 350,-€.

Muž bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. Za uvedené konanie mu v prípade preukázania viny pred súdom hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

V súvislosti s týmto prípadom polícia opäť odporúča návštevníkom kúpalísk, aby si so sebou nebrali cennosti a mali pri sebe len hotovosť v potrebnej výške. Pripomína tiež, že na voľne položené veci na deke by mal vždy niekto dohliadať. V prípade zaznamenania podozrivej osoby treba kontaktovať políciu na bezplatnom čísle 158.

 

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com