Polícia SR prosí o pomoc pri pátraní po 15 ročnej Liliane. Utiekla z domu! Nevideli ste ju?

Polícia vyhlásila po dievčine celoštátne pátrania.

Liliana Miháleková je nezvestná od včera polnoci 2. 12. Po odchode otca z trnavského bytu využila situáciu a utiekla na neznáme miesto. Otec obvolal všetky jej kamarátky a kontakty, a keď nepochodil, dcérinu nezvestnosť ohlásil na polícii. Viac ako 30 hodín sa otcovi neozvala, telefón nechala doma, no aj napriek tomu mala byť aktívna na sociálnych sieťach. Nie je preto vylúčené, že sa mladé dievča u niekoho skrýva.

Liliana je vysoká 165 cm, strednej postavy. Má svetlohnedé, rovné vlasy dlhé, takmer po pás a hnedé oči. V poslednej dobe si výraznejšie maľuje obočie na čierno a môže mať výraznejší make-up. Na sebe mala v čase odchodu oblečené pravdepodobne čierne tričko, čierne rifle, čiernu bunda (bombera). V poslednom období chodieva takmer výlučne v tmavom oblečení. Pri sebe by mala mať osobné doklady a peniaze.

Polícia pracuje s informáciou, že tínedžerka sa môže pohybovať v Trnave ale aj v iných mestách na Slovensku.

Ak ste ju videli, alebo poznáte miesto jej súčasného pobytu, všetky informácie nám môžete nahlásiť na bezplatné číslo 158 alebo napísať do súkromnej správy fb sr – trnavský kraj.

 

 

zdroj: SITA

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com