Polícia prosí o pomoc pri pátraní po nezvestných 16-ročných dievčatách z reedukačného centra. Nevideli ste ich?

Akékoľvek informácie o hľadaných je možné oznámiť Okresnému riaditeľstvu PZ v Poprade, na linku 158 alebo prostredníctvom správy zaslanej na stránku Polície SR na sociálnej sieti.

BRATISLAVA 3. februára (SITA) – Polícia pátra po 16-ročnej Beáte Čipčalovej zo Zvolenskej Slatiny v okrese Zvolen. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove Jana Ligdayová, nezvestná je od 2. februára. V tento deň sa nevrátila do reedukačného centra z vianočných prázdnin a doposiaľ nepodala o sebe žiadne informácie. Hľadaná je 154 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči a rovné hnedé vlasy po lopatky.

Polícia hľadá aj 16-ročnú Vanesu Turtákovú z Košíc, ktorá sa rovnako 2. februára nevrátila do reedukačného centra z vianočných prázdnin. Nezvestná je 162 cm vysoká, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči a rovné hnedé vlasy po plecia. Na brade má približne dvojcentimetrovú jazvu.

Akékoľvek informácie o hľadaných je možné oznámiť Okresnému riaditeľstvu PZ v Poprade, na linku 158 alebo prostredníctvom správy zaslanej na stránku Polície SR na sociálnej sieti.

 

Hľadaná 16-ročná Beáta Čipčalová zo Zvolenskej Slatiny v okrese Zvolen je nezvestná od 2. februára. V tento deň sa nevrátila do reedukačného centra z vianočných prázdnin. Beáta je 154 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé oči a rovné hnedé vlasy po lopatky. Bratislava, 3. február 2021. Foto: SITA/KR PZ Prešov

 

Hľadaná 16-ročná Vanesa Turtáková z Košíc, ktorá sa 2. februára nevrátila do reedukačného centra z vianočných prázdnin je 162 cm vysoká, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči a rovné hnedé vlasy po plecia. Na brade má približne dvojcentimetrovú jazvu. Bratislava, 3. február 2021. Foto: SITA/KR PZ Prešov

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com