Polícia prosí o pomoc pri pátraní po 27-ročnom Erikovi z Považskej Bystrice. Nevideli ste ho?

Hľadaný odišiel 5. januára v čase približne o 17:00 z miesta trvalého bydliska na neznáme miesto a od uvedenej doby nie je známy jeho súčasný pobyt, prípadne styky s inými osobami

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 27-ročnom Erikovi Ševčíkovi z Považskej Bystrice. Ako ďalej informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, menovaný v utorok 5. januára v čase približne o 17:00 odišiel z miesta trvalého bydliska na neznáme miesto a od uvedenej doby nie je známy jeho súčasný pobyt, prípadne styky s inými osobami. Doma nechal svoj mobilný telefón a peňaženku s osobnými dokladmi.

Nezvestný je vysoký približne 178 centimetrov, štíhlej postavy. Má zeleno-hnedé oči a krátke kučeravé hnedé vlasy, nosí silné dioptrické okuliare. Naposledy mal oblečené bledé maskáčové nohavice, takzvané kapsáče, tmavé oteplené poltopánky alebo tenisky a tmavú čiernu mikinu s kapucňou.

Akékoľvek informácie o nezvestnom môžu občania oznámiť na telefónnom čísle 158, prípadne prostredníctvom profilu Polícia SR – Trenčiansky kraj na sociálnej sieti formou súkromnej správy.

NEZVESTNÝ 27-ROČNÝ ERIK ŠEVČÍK Z POVAŽSKEJ BYSTRICE

Erik Ševčík dňa 05. januára v čase cca o 17.00 hod. odišiel z…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trenčiansky kraj Štvrtok 7. januára 2021

 

 

zdroj: SITA, Polícia SR – Trenčiansky kraj

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com