Polícia prosí o pomoc: Pátranie po 31-ročnom Tomášovi Kuchynkovi zo Serede

Tomáš Kuchynka je vysoký 178 centimetrov, má tmavé vlasy a hnedé oči.

BRATISLAVA 22. februára (SITA) – Polícia pátra po 31-ročnom Tomášovi Kuchynkovi zo Serede. Ako informuje vo svojom profile Polícia SR – Trnavský kraj, hľadaný naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok 18. februára krátko pred 19:00. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom (okres Galanta) u svojej starej mamy. Odtiaľ odišiel autom na neznáme miesto. Policajti našli jeho auto zaparkované a uzamknuté neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom. Policajné hliadky prehľadali okolie, pridali sa k nim aj hasiči na člne, ktorí prehľadali oba brehy rieky v niekoľkokilometrových úsekoch.

Muž je vysoký 178 centimetrov, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky.

Akékoľvek informácie o hľadanej osobe je možné nahlásiť na najbližší útvar PZ, na bezplatnú telefónnu linku 158 alebo prostredníctvom správy zaslanej Polícii SR na sociálnej sieti.

 

 

POLÍCIA PÁTRA PO 31 ROČNOM TOMÁŠOVI
OD ŠTVRTKA O ŇOM NIKTO NEPOČUL

Polícia hľadá nezvestného 31 ročného Tomáša Kuchynku…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Pondelok 22. februára 2021

 

 

zdroj: SITA, Polícia SR – Trnavský kraj

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com