Polícia pátra po 14-ročnom Samuelovi, ktorý sa lieči z drogovej závislosti. Nevideli ste ho?

Nezvestný je vysoký 174 centimetrov, štíhlej chudej postavy, má hnedé krátke vlasy a sivomodré oči.

BRATISLAVA 15. februára (SITA) – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 14-ročnom Samuelovi Boldižárovi z Rimavskej Soboty. Ako ďalej informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, menovaný je umiestnený v zariadení Komunita Poloma v okrese Krupina, kde sa lieči od závislosti na drogách. V utorok 9. februára okolo 14:40 odtiaľ odišiel na neznáme miesto bez udania dôvodu.

„V minulosti bol už liečený v psychiatrickej liečebni,“ priblížila Faltániová s tým, že vykonanými previerkami sa policajtom doteraz nepodarilo získať žiadne informácie o jeho pobyte. Hľadaný je podľa polície vysoký 174 centimetrov, štíhlej chudej postavy, má hnedé krátke vlasy a sivomodré oči. Naposledy mal oblečenú tmavomodrú bundu, čierne tepláky, čiernu čiapku a obuté mal hnedé zimné topánky.

Akékoľvek informácie o nezvestnom môžu občania oznámiť na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania číslo 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja.

HĽADÁME 14-ROČNÉHO SAMUELA, VIETE KDE JE? POMÔŽTE NÁM!

Polícia v Rimavskej Sobote sa obracia na občanov so žiadosťou o…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Banskobystrický kraj Pondelok 15. februára 2021

 

zdroj foto: Polícia SR – Banskobystrický kraj

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com