Policajt si nasadil gumovú rukavicu. To, čo sa chystá urobiť, všetkými otrasie!

Hoci policajti majú chrániť nás občanov, sú aj prípady, keď je to naopak. Pred niekoľkými dňami sa v Poľsku odohral prípad staršej ženy, ktorú policajt neprimerane napadol.

Na záberoch je vidieť, že zadržaná staršia žena vôbec nekladie odpor, ale snaží sa s policajtom spolupracovať. Po chvíli si však policajt nasadí latexové rukavice a začne ženu surovo biť po hlave. Po poriadnej dávke úderov vytrhne žene kabelku a jej obsah vysype na zem.

Následne sa k incidentu pripojí jeho kolega a spoločne pritlačia 82-ročnú ženu k stene a nasadia jej putá. Ako vidíte, policajtka pravdepodobne berie celú situáciu ako zábavu, pretože jej tvár zdobí úsmev od ucha k uchu.

Najhoršie na celej tragickej situácii je, že sa tento incident stal v roku 2015 a na verejnosť sa dostal až o dva roky neskôr. Napriek tomu boli obaja policajti suspendovaní a celý prípad sa bude naďalej vyšetrovať.

Ak aj vy nesúhlasíte so správaním týchto policajtov, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a zdieľať ho so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com