Pokiaľ si neviete nájsť partnera/ku, môže byť problém v tom aké ste znamenie. Pozrite sa, ktoré znamenia sa k sebe najviac hodia…

Každý človek na svete sníva o tom, že raz nájde svoju druhú polovičku. Aj ten, ktorý si hovorí, že nie. Ale právu lásku nie je také ľahké nájsť. Poradíme vám, ako zistíte, či je váš partner pre vás ten pravý.

Astrológia tvrdia, že na to existuje jednoduchá odpoveď. Podľa znamenia zverokruhu sa dá rýchlo a ľahko určiť, ktoré znamenia je pre vás ako váš partner ideálne. Vedia takmer presne odhadnúť, ktoré znamenia sa k sebe hodia a medzi ktorými to bude vždy škrípať.

baran – býk/blíženec:
Barani sú od prírody dobrodružnej povahy. To znamená, že veľa seba potrebujú človeka, ktorý s nimi bude stíhať a dokáže udržať ich životné tempo.

býk – ryby/rak:
Býk miluje tradičné rodinné hodnoty. Je veľmi silno rodinne založený. S rybami alebo rakom dokážu vytvoriť dlhotrvajúce vzťahy, pretože vedia býkovi vracať rovnakú mincu.

blíženec – baran/lev:
Blíženci sú racionálni a vo vzťahu hľadajú stabilitu. Zároveň ale nemajú radi nudu. Potrebujú veselého partnera, s ktorým nuda nikdy nehrozí. Na to sú ideálni baran a lev.

rak – býk/ panna:
Pre raka znamená láska všetko, celý život. Získať si ich dôveru ale nie je ľahké. Dlhodobo vydržia len s niekým, kto vie počúvať, rozprávať sa a má chuť na sebe pracovať.

lev – blíženec/váhy:
Lev je veľkorysý, romantický a extravagantný. Miluje komplimenty a pozornosť. Vzťah s levom dokáže uspokojiť len tých, ktorí radi konajú sami za seba a príliš sa nefixujú na partnera.

panna – rak/škorpión:
Panny na prvý pohľad vyzerajú emočne chladne, ale opak je pravdou. V skutočnosti všetko prežívajú veľmi intenzívne. Nemajú radi hádky a milujú teplo domova. Mať za partnera pannu znamená získať spoľahlivosť a lásku, a to aj v situáciách, keď človek spraví chybu.

váhy – lev/strelec:
Váhy hľadajú silného partnera, pretože majú vysoké očakávania. Keď sa pre niečo rozhodnú, tak ich nikto nedokáže zastaviť. Váhy očakávajú od partnera prácu na sebe, ale aj na ich vzťahu.

škorpión – panna/kozorožec:
Škorpión je zmyselné, vášnivé a vtipné znamenie. Najdôležitejšie vo vzťahu s ním je prijať všetko tak, ako to je. Nezabudnite, že sú to veľmi emocionálne zraniteľné osoby a potrebujú jemné zaobchádzanie.

strelec – váhy/vodnár:
Pre strelca je vo vzťahu najdôležitejšia láska a vernosť. Je to sebestačný partner, ktorý svoju polovičku nikdy nevyužíva, ale práve naopak jej veľmi veľa dáva. Chce však, aby to jeho partner náležite ocenil.

kozorožec – škorpión/ryby:
Praktické znamenie, ktoré nechce robiť chyby, pretože by ich neskôr ľutovalo. Jeho krása a sofistikovanosť je skombinovaná s prispôsobivosťou. Vo vzťahu s ním jeho partnera nečakajú žiadne hádky alebo spory.

vodnár – baran/strelec:
Vodnár netoleruje žiadne obmedzenia. Túži po dobrodružstve, a chce ho mať so svojím partnerom. Vodnár priťahuje ľudí, ktorí mu úprimne dajú svoje srdce.

ryby – kozorožec/býk:
Ryby sú šťastné keď pochopia, že sú milované. Potrebujú dokazovať, čo pre vás znamenajú, a chcú vedieť, ako to s nimi myslíte. Keď chcete aby váš vzťah vydržal, musíte mať spoločné záujmy.

 

ZDROJ: chillin.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com