Podľa znamenia zverokruhu sa VÁŠ VZŤAH môže SKONČIŤ aj kvôli týmto chybám. Váhy sa vo vzťahu snažia svojho partnera…

Spread the love

Všetci veľmi dobre poznáme pocit, keď náš vzťah stroskotá. Niekedy si ešte roky lámeme hlavu nad tým, kde sa to pokazilo a kto bol vlastne na vine. Ako je možné, že z dokonalého vzťahu plnom lásky a nežností ostalo len ostýchavé pozdravenie na ulici.

 

Vedeli ste, že niekedy nemusí byť chyba vo vás či vašom bývalom partnerovi ale vo vašich znameniach? Človek si môže vybrať koho chce, no osud má s ním nakoniec aj tak svoje plány. Skúste sa viac ponoriť do svojej duše a nechať sa viesť cestou vášho znamenia, aby ste učinené chyby v živote viac neopakovali.

Kozorožec

Žena narodená v znamení kozorožca je veľmi temperamentná a zábavná. Na prvý pohľad prekypuje životom, v jej spoločnosti sa cítite zvyčajne skvele. Je veľmi atraktívna, šarmantná a nejeden chlap sa otočí za ženou narodenou v tomto znamení. Problém však môže nastať, keď si túto ženu partner pripustí bližšie k srdcu. Chýba jej totiž porozumenie a empatia. V niektorých situáciách dokáže byť emocionálne chladná.

Na prvé miesto kladie zvyčajne svoje blaho a vzhľad. Tomu značne prispôsobuje aj všetko ostatné. Ak ste narodená v tomto znamení, mali by ste sa naučiť prejavovať vrúcnejšie pozitívne city a menej tie negatívne. Rovnako dávať blížnemu viac ako prijímať. Ak dokážete v sebe potlačiť sebecké emócie a prebudiť dobrosrdečného človeka, váš vzťah bude môcť pretrvávať navždy.

 

Vodnár

Vodnár nemá problém s nadviazaním vzťahu. Medzi jeho najväčšie prednosti patrí duchaplnosť, inteligencia a zmysel pre humor. Žena narodená v tomto znamení  je veľmi sebavedomá a zbožňuje zábavu. Ak ste narodené v tomto znamení, mali by ste si dávať pozor, aby ste vašim vtipkovaním a narážkami niekoho neurazili. To, čo vy považujete za nevinný žart môže niekomu padnúť veľmi nepríjemne. Snažte sa preto všímať si viac vášho partnera a adekvátne sa mu prispôsobiť. Zároveň je dobré si uvedomiť, že nie vždy musíte mať pravdu. Nechajte si dobre preležať v hlave náhľady vášho partnera.

Ryby

Ženy narodené v znamení ryby sú veľmi citovo založené. Majú svoj vlastný svet do ktorého keď niekoho vezmú, ťažko sa ten človek z jej sveta dostane. S rozchodom sa nedokážu len tak vyrovnať a sú ochotné o partnera bojovať zubami nechtami. Niekedy sa pre ich nehynúcu lásku ponižujú, čo je rozhodne pod ich úroveň. Po nešťastnej udalosti je ryba zaseknutá v myšlienkach dlho v minulosti. Často len priatelia a známi ju dokážu vrátiť späť do reality. Ak ste narodené v tomto znamení, mali by ste sa snažiť dávať si pozor na prípady, kedy váš ex o vás už nestojí a pohnúť sa vpred. Vašou láskou dokážete urobiť mužov najšťastnejšími na svete. Zároveň si dávajte pozor a nekonajte zbrklo, nakoľko by ste svoje činy mohli v budúcnosti ľutovať.

Baran

Baran je človek, ktorý má srdce na pravom mieste. Dokáže byť veľmi dobrosrdečný a vie dávať veľké množstvo lásky. Ak ste narodená v tomto znamení znamená to, že by ste z lásky k svojmu partnerovi bola ochotná zniesť modré z neba. Dávajte si však pozor, aby niekto nezneužil vaše city. Barani sú ochotní rozdať sa pre druhých, no často sa stáva, že si to ostatní dostatočne nevážia. Dôležité je, aby ste svoje city vedeli prejaviť vhodným spôsobom.

Býk

Býk patrí medzi najvernejšie znamenia. Je emočne stály a nemusíte sa obávať, že vás znenazdania opustí. Nemá rád zmeny. Vo svojom živote preferuje stálosť a istotu. Hoci by sa zdalo, že stálosť je dobrá vlastnosť, nemusí to tak vždy platiť, nakoľko si v pamäti uchováva dlhodobo aj negatívne emócie. Ak sa pohádate s býkom a udobríte sa, očakávate zvyčajne, že všetko bude opäť pri starom. Ľudia narodení v tomto znamení vám však vaše prehrešky môžu neskôr pripomínať, v dôsledku čoho vznikajú potom vo vzťahoch spory. Ak ste sa v tomto konaní našli, je dôležité, aby ste vedeli zo seba otriasť negatívne emócie a spomínať viac na to pekné čo bolo a ešte môže byť.

Blíženci

Blíženci sú akýmsi nadpozemským znamením. Tým sa myslí, že sú duchom na akejsi vlastnej dráhe života. Majú vo svojom vnútri niečo záhadné a tajomné. Toto ich vnútorné čaro mužov najviac priťahuje.  Zlou vlastnosťou tohto znamenia je prchavosť. Žena narodená v tomto znamení sa zvyčajne nedokáže tak ľahko usadiť a vzdať svojej slobody. Túto túžbu podriaďuje aj svojmu konaniu. Preto sú muži občas nespokojní, lebo sa boja, že ich dokáže ľahko opustiť. Blíženci však keď sa skutočne zamilujú, dokážu milovať celým ich srdcom, no jednou nohom ostanú naveky v oblakoch. Vo svojom živote potrebujú dobrodružstvo a niečo nové, čo by sa ich partner mal naučiť tolerovať.

Rak

Ženy narodené v tomto znamení sa vyznačujú materinskou láskou a starostlivosťou. Úprimne im záleží na šťastí svojich blízkych. Jediné, čo za to požadujú je dôvera blízkych a zdieľanie starostí. Niekedy to však so svojou starostlivosťou a ochranárstvom preháňajú. Ak ste narodené v tomto znamení je dobré si uvedomiť, že nie všetky znamenia majú potrebu zdieľať s vami všetky svoje emócie. Dajte si preto pozor na prenechanie priestoru svojej polovičke.

Lev

Lev podobne ako býk, je veľmi verné znamenie. Žena narodená v tomto znamení sa pre rodinu a partnera nemá problém obetovať. Taktiež rada prejavuje svoju lásku, no keď sa nahnevá nastane hotová búrka. Je veľmi neústupčivá a má pocit, že jej pohľad na vec je jediný správny. Žena- lev by si mala uvedomiť, že keď sa skončí hádka a napadnú ju nové argumenty, nie je dobré ich už partnerovi vyhadzovať na oči.

Panna

Panna je vcelku pokojne a intenzívne milujúce znamenie. Jej intenzívna láska však môže prinášať so sebou aj istú dávku žiarlivosti. Tá je však vo väčšine prípadov neopodstatnená. Ženy tohto znamenia zvyknú pri najmenšom podozrení z nevery ich partnera udalosti posledných dní všemožne analyzovať. Zároveň dokážu byť v niektorých prípadoch domýšľavé, načo je treba si dať pozor. V dôsledku sledu ich podozrievavých myšlienok vznikajú niekedy vo vzťahu nepríjemnosti, ktoré môžu viesť až k rozchodu.

Váhy

Váhy sú ako stvorené pre ideálny rodinný život. Dokážu sa vynikajúco postarať o deti, partnera a môžete sa spoľahnúť, že vám pri váhe nikdy nebude nič chýbať. Vysoké nároky majú taktiež na seba a chcú sa stále zlepšovať. Problém však nastáva, keď zmenu požadujú aj od svojich blízkych. Partnerka či partner v tomto znamení sa často pokúšajú svoju polovičku prevychovať na ich ideálny obraz. To sa však druhej strane zvyčajne nepáči a tak vznikajú konflikty.

Škorpión

Žena narodená v tomto znamení je vášnivá a milujúca. Dokáže nasadiť akúkoľvek tvár, na ktorú má muž práve chuť. Vďaka jej atraktívnemu vzhľadu a vonkajšiemu čaru si dokáže nájsť veľmi ľahko partnera. Keď však máte s ňou dlhodobý vzťah zistíte, že je mimoriadne nevyspytateľná. Neskôr keď pominie prvotné zaľúbenie nastávajú problémy. Človek totiž nikdy nevie, čo môže od tohto znamenia očakávať. Táto neistota potom mužov odrádza, takže si dajte na to pozor.

Strelec

Strelec je veľmi temperamentné a energické znamenie. Žena v tomto znamení je extrovertný typ.  Jej elán a radosť zo života patria medzi jej najväčšie prednosti. Nebojí sa akejkoľvek výzvy a s živosťou kráča svetom. Od svojho partnera má veľké očakávania. Je pre ňu dôležité, aby si našla priateľa s podobnými záujmami ako má ona. Inak totiž nebudú vo vzťahu spokojní. Obzvlášť keď jej partner si bude chcieť vychutnať pokoj, zatiaľ čo ona sa bude chcieť ísť niekam baviť.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like