Podľa týchto znakov si môžete byť istá, že váš chlap vás skutočne miluje! Hneď prvý bod vás presvedčí

Láska na obrazovkách a v romantických knihách nás núti si myslieť, že muž, ktorý úprimne miluje ženu, by jej mal vždy priniesť obrovskú kyticu, šperky, mal by robiť šialené veci a v neposlednom rade zachrániť svet (aspoň raz). A preto, keď sa v našom živote také niečo nedeje, sme zmätené a máme pocit, že nás náš muž skutočne nemiluje. Ale je to skutočne pravda? Alebo muži ich lásku prejavujú inými spôsobmi?

Rozhodli sme sa predstaviť vám zopár overených vedeckých faktov, ktoré vám dokážu, aká je skutočná láska lepšie, ako milión kvetov či tisícky zachránených mačiatok. Ak vám náhodou muž nevyjadruje stále lásku verte, že vďaka týmto veciam by ste už nikdy nemali pochybovať, ako vás miluje.

Viac vás počúva, než rozpráva:
Väčšina mužov neodmieta rozprávať o tom, čo dokázali a čo ešte dokážu. Ale toto nie je dôkaz toho, že je zamilovaný. Správny muž by mal počúvať svoju druhú polovičku veľmi pozorne, mal by sa jej pýtať otázky, pretože pravá láska si vyžaduje záujem a empatiu, aj keď neprebieha zrovna hlboký rozhovor. Ak náhodou sa váš muž nezaujíma o tom, čo rozprávate, a radšej sa rozpráva o politike či futbalovom zápase, je načase prehodnotiť váš vzťah.

Vždy sa teší z vašich úspechov a každému o tom rozpráva
Je to bohužiaľ tak, veľa mužov neznáša, keď ich ženy dosahujú lepšie výsledky ako oni sami, v rôznych sférach. Špeciálne ak oni v tom už predtým zlyhali. Lenže správny muž by mal brať svoju lásku ako časť seba samého, a preto by mal byť vždy šťastný, keď uspeje a každému má chuť o tom okamžite povedať.

Zaujíma sa o vašu rodinu a priateľov
Milujúci muž vás prijme aj s vašou rodinou a priateľmi, pretože sú súčasťou vášho života. Nemusí ich mať rád, no musí ich rešpektovať a vážiť si ich. Nikdy vám nemôže dať ultimátum – buď on alebo vaša rodina. Vždy musí stáť pri vás, keď to potrebujete.

Nikdy vás nevylučuje z konverzácie v spoločnosti
Ako často si všímate situácie, keď sú ženy vylúčené z rozhovoru prípadne nejakej hádky? (Nestaraj sa do toho, dokážem si to vyriešiť aj sám). Milujúci muž nepovie nikdy nič také. Svoju druhú polovičku berie ako rovnocennú osobu a nikdy ju neoberie o možnosť vyjadriť si jej názor.

Rešpektuje a akceptuje vaše názory, aj keď s nimi nesúhlasí
Nie je dobré, keď vo vzťahu funguje filozofia – sú tu len dva názory – môj vlastný a ten zlý. Toto nie je o láske. Dokonca aj keď bol muž vždy tvrdohlavý a neakceptoval názory druhých, všetko sa zmenilo, keď spoznal ženu, do ktorej sa zamiloval. Je pripravený porozumieť a prisvojiť si jej názory aj keď občas nesúhlasí.

Je vďačný a vždy vám dodáva odvahu
S milujúcim mužom sa žena cíti špeciálne a dôležito. Miluje, keď ju muž za niečo pochváli, a ona pochopí, že jej zásluhy sú ocenené. Dokonca aj po rokoch manželstva by muž nemal brať svoju ženu, ako niečo stále, ale mal by za ňu ďakovať každý deň.

Robí ústupky aj vtedy, keď ho o to nežiadate
Každý vzťah by mal byť vybudovaný na kompromisoch – niekedy sa niečoho musíme vzdať alebo dokonca to obetovať. Rozdiel v tom však je, že vo vzťahoch bez lásky sa toto deje kvôli nátlaku jedného partnera. No správny muž by sa mal vždy zrieknuť jeho záľub kvôli žene, no musí cítiť, že je to vzájomné a ona by urobila to isté pre neho.

Ste jeho priorita:
Milujúci muž vždy urobí rozhodnutie, ktoré sa páči vám. Nielen preto, že rád s vami trávi čas, ale taktiež vás berie ako súčasť jeho života, ako niekoho, s kým chce kráčať do budúcnosti.

A ako si vy vysvetľujete lásku, ktorú prechováva muž k žene? Kedy viete, že vás skutočne miluje a kedy nie? Napíšte do komentárov.

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com