Podľa tohto testu a roku vášho narodenia zistíte, čo vám karma do života priniesla a ešte len prinesie!

Každý z nás už určite použil slovné spojenie – To je karma! Či už přitom, keď niečo spravil, alebo sa mu niečo vrátilo dobré alebo zlé. Tak ako má mačka 9 životov tak aj naša duša sa vie prevteliť do iného tela 9 – krát. V to veria niektorí ľudia na svete.

Hovorí sa, že tým ako sa naše telo prevteľuje znova do nového a nového, bude musieť podstúpiť nejaké skúšky, ktoré sa budú týkať karmy. Tieto skúšky budú zo všelijakých oblasti života ako napríklad: ľudské vzťahy, zamestnanie, zdravie. Tieto skúšky sa nezaoberajú tým, aký bol človek v minulosti, ale ide o to, aby sa tieto skúšky splnili vždy v novom tele po prevtelený. Tu sa môžete dočítať o povahe a povahových črtách každého človeka, stačí vedieť rok narodenia.

Čo ktorý rok predpovedá:
Viete, čo označuje človeka ktorý už bol prevtelený? Je to malé znamienko ,ktoré sa nazýva meva. Toto malé znamienko veria budhisti a že vraj podľa neho vedia koľkokrát ste už boli na tomto svete, koľkokrát ešte budete na tomto svete a aká karma vás očakáva.

Sami si jednoducho a veľmi ľahko určite svoju mevu podľa tabuľky, kde je rok narodenia, stačí si vybrať ten váš. Výsledok vám ukáže aké vlastnosti, závislosti a choroby sú pre vás karmické.

Meva 1:
Pokiaľ je váš rok narodenia spojený s číslom jedna, tak to naznačuje, že ste nevyrovnaný, rozrušený, ponurý a pochmúrny. Navonok pôsobíte, že vás nič netrápi, nemáte problém sa s hocikým priateliť a o hocičom sa porozprávať. No opak je pravdou. Máte vlastnú hlavu a len ťažko vás niekto presvedčí o inej pravde. Nemáte radi zmenu, no keď je to potrebné, ste schopný ustúpiť.

Dávajte si pozor na závislosti, ktoré vás v živote môžu prenasledovať a vyskytnúť sa ako problém s drogami alebo alkoholom. Dávajte si pozor na svoje obličky, maternicu, pohlavné orgány, močový mechúr. Toto sú rizikové oblasti, ktorým by ste mali venovať zvýšenú opatrnosť a patrične sa o ne starať. Vaše nálady sú ako na húpačke, máte sklon k depresii a úzkosti. Aj keď sa tvárite, že veľké prejavy lásky nepotrebujete, opak je pravdou. Lásku náruživo potrebujete!

Meva 2:
S Mevou 2 sa spája pôvabný, pekný, dobrosrdečný človek, ktorý nemá výbušne správanie. Často sa stane ,že ste aktívny, ctižiadostivý, cieľavedomý, niekedy až prehnane dbáte na detaily. Ľudia, ktorí s vami pracujú v tíme majú radosť, pretože ste výborný kolega a vždy viete pomôcť a poradiť. Vaše najlepšie roky sa pohybujú v rozhraní 45 až47 rokov.

Radšej ako šalát, si vezmete kúsok sladkého, vaša postava nikdy nepatrila k tým najchudším. K ochoreniam, ktoré vás môžu sprevádzať počas života patria ochorenie krvi, kože, čriev a taktiež aj bolesti chrbta. Svojho partnera veľmi ľúbite a preto mu aj venujete všetku pozornosť. Nerozmýšľať nad tým, čo máte robiť, ale spravíte to, čo práve cítite. Patríte k strednej vrstve, čo sa týka financí. Vyhýbajte sa nerestiam ako hazardným hrám, ktoré môžu priniesť nešťastie do rodiny v podobe smrti alebo väzenia. Vaša práca je spojená s verejnosťou alebo s prírodou.

Meva 3:
Nikdy ste sa nenechali viesť za ručičku od nikoho a už vôbec nie od rodičov, vždy keď sa dalo, ste si sami vybojovali cestu, ktorou ste chceli ísť ďalej. Ste nespútaný, život žijete plnými dúškami a ovplývate nadšením. Neradi čakáte a máte veci pod kontrolou. Z duše nenávidite riešiť ťažké situácie. Najlepšie roky pre vás budú medzi 34 a 38 .

Každý deň je pre vás výzva, snažíte sa ho prežiť naplno, viete že niekedy prídu aj pády Ale ani tie vás neodradia. Peniaze, tak ako prídu, aj odídu, nie ste typ človeka, ktorý by si odkladal úspory. Vaše telo je silné, no vyskytnú sa problémy s nervami a nohami. Bohužiaľ, ani vás závislosti neobchádzajú a to najmä v podobe drog. Pokiaľ sa necháte strhnúť, bude vám to osudné. Ste nadaný človek, preto je vhodné zamestnanie pre vás hudobník, spisovateľ, učiteľ.

Meva 4:
Problém s depresiami nemáti, tešíte sa zo života a mate k nemu kladný postoj. Avšak, niekedy si málo dôverujete a bojíte sa. Ľahko vás kvôli vašej dobrote môže niekto zraniť. Najlepší čas vášho života je do 38 rokov.

Vaše telo nedisponuje veľkou a mohutnou konštrukciou, ale skôr slabou a utiahnutou. Vase čelo je dominantné, pretože je z časti dosť vysoké. Infekcie často napádajú váš organizmus. Ohrozené sú vaše pľúca, črevá a taktiež pohlavné orgány.

Ovplývate nádherou, pôvabom a šarmantnosťou. Detstvo ste ako keby preskočili a hneď ste sa stali dospelým človekom. Možno aj preto je ťažké si predstaviť, že budete mať vlastnú rodinu a budovať si vzťahy. Financie sa u vás dlho neohrejú. Môžete sa ľahko stať terčom na podvedenie. Vašou prácou by malo byť niečo kreatívne ako organizovanie koncertov ,výstav, festivalov

Meva 5:
Máte dva póly – kladný aj záporný. U vás sa vystriedajú všetky vlastnosti a ich protiklady. Tie správne ale aj zvrhlé. Vašim najťažším obdobím bude 42-hý rok. O svoj život sa príznačné staráte. Telo mate silné, takže konštrukcia je tuhá. Choroby sa vám vyhýbajú. Bohužiaľ, obajviť sa môže problém s črevami, vysokým krvným tlakom a nádory.

Vo vašom živote je veľmi dôležité nájsť osobu, s ktorou prežijete život. Vy ste ten dominantný, nepodriadujete sa. Nenarodili ste sa práve pod šťastenou, ale z rán sa rýchlo vylížete. Ani vás neobchádza hazard, ale však pozor, aby ste neprišli o všetko. Riadiť niečo a byť na vysokom poste je niečo pre vás.

Meva 6:
Vaše pocity a emócie vám vždy dobre napovedia. Intuícia je veľká čarodejka. Nie ste žiadna šedá myška, rady ste na čele a vediete ostatných. Snažíte sa priniesť niečo nové. Vaše ciele sú vysoké. Nikdy nehľadáte na sebe to, čo sa vám nepáči, máte sa rady take aké ste, najväčšie starosti vám však robí neúspech. Najlepšie vám bude v 40-tke. Postava je chudučká.

Ľahko sa vyčerpáte či už fyzicky, alebo emocionálne. Výnimkou nie sú bolesti hlavy alebo nervové zrútenie. Objavujú sa problemy s kosťami, srdcom a pľúcami. Vo vzťahu ste vy tá zásadná, ale nemáte problem ustúpiť. Financie sú u vás v bezpečí. Bohužial, to čo zarobíte, aj miniete. Profesie pre vás sú: rečník, kazateľ, obchodník, učiteľ.

Meva 7:
Divoká a radostná osoba sa skrýva vo vnútri. Váš hlas je počuť všade. Ste radi stredobodom pozornosti, priam si ju pýtate. Detail je pre vás dôležitý. Váš život začne po 4o-tke. Vaša húževnatosť nie je taká veľká. Telo slabučké, nestabilnosť s nervami, obličkami, žalúdkom a pohlavnými orgánmi.

Máte radi nespútanosť. Ak niekoho milujete, tak sa snažíte byť zmyselný. Na partnerovi si dávate záležať. Vyvolené zamestnanie : právnik alebo finančník.

Meva 8:
Sebadôvera a svojhlavosť sú vaše vlastnosti. Stoj čo stoj si budete stáť za svojím tvrdením a len ťažko ich zmeníte. Snažíte sa presvedčiť aj iných o svojej pravde.Pôsobite ako bezstarostný, tichý, vaše vnútro je ako z kovu. Sebavedomie je dosť vysoké. Telo má najlepšiu formu. Choroby, ktoré vás môžu ohroziť sú artérioskleróza, problém s nervami, chrbtom a taktiež hypochondria.

S úspechom nemáte problem, ale peniaze vás robia závislými. Nechcete riskovať, preto zázemie v práci je pre vás prvoradé.

Meva 9:
Útla, malá a emocionálna osoba, nerobí vám problém rozplakať sa pri dojímavej situáci alebo peknej fotografíi. Radi sa úprimne zasmejete. Váš žiot je dokonalý, ale niečo v ňom chýba. Snažíte sa zariadiť tak, ako je to v danej situácii najlepšie, ak sa vám niečo nepáči, bez servítky to poviete. Vždy vyžadujete maximum. Partnerov striedate ako ponožky a podviesť ich vám nerobí problém. Hmotné veci nie sú pre vás prioritou. Najlepšie obdobie je zlatý stredný vek. Potom sa všetko zmení.

Postava je primeraná. Choroby, ktoré na vás striehnú: ochorenie srdca, nespavosť, ochorenie očí. Vaše slabé odhodlanie vám neumožní dosiahnuť to, čo by ste chceli. Nerobí vám problém používať klamstvá a dokonca sa vám v nich aj darí. Umenie je ten správny smer pre vás.

Dúfam, že vám tieto predpovede pomohli. Čo hovoríte na karmu vy? Funguje?

zdroj: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com