Podľa Baby Vangy nás v tomto roku čaká neskutočná hrôza: Dúfajme, že sa slávna veštica mýlila!

Baba Vanga, skutočným menom Vangelia Gushterová, bola slávnou veštkyňou z Bulharska, ktorá predpovedala rozpad Sovietskeho zväzu, tragédiu z 11. septembra 2001, smrť princeznej Diany či černobyľskú katastrofu. 

Mnohí možno neveria predpovediam veštice zvanej Baba Vanga, ktorej však už mnohé predpovede vyšli. A ak ste si mysleli, že po roku 2021 už nemôže prísť nič horšie, tak sa zrejme veľmi mýlite. Teda aspoň podľa tejto nevidiacej Bulharky, ktorá zomrela ešte v roku 1996 a predpovedala, že rok 2022 bude minimálne rovnako zlý ako 2021.

Pre tých, ktorí neviete kto Baba Vanga je, tak ide o nevidiacu ženu, ktorá opustila tento svet ešte v minulom storočí, presnejšie v roku 1996. Ešte v minulosti však správne predpovedala napríklad černobyľskú katastrofu, 11. september, rozmach ISIS a dokonca aj samotný Brexit. A pred smrťou stihla vysloviť svoje predpovede pre rok 2022. Pravdou však je, že niektoré sa nepotvrdili. Pakistan, Čínu, Japonsko a Aljašku nezasiahlo obrovské tsunami a nezomrelo ani 400 ľudí pri zemetrasení v Ázii. Avšak, až 85% z jej známych predpovedí sa doteraz potvrdilo.

Čo sa týka roku 2022, tak samotná Baba Vanga povedala, že tam vidí veľa katastrof a katakliziem. Povedala: “Ľudstva sa zmocní mocný drak, spoja sa traja obri a niektorí ľudia budú mať v rukách červené peniaze”. Nuž, každý nech si tieto slová vyloží ako chce. Ďalej ešte dodala, že prídu ťažké časy a ľudí rozdelí ich viera.

Jedným z pozitív tohto roka je, že došlo k vývoju najrýchlejšej vakcíny na svete. A ak sa potvrdia slová Vangy, tak v roku 2022 by mal byť vynájdený liek na rakovinu. “Príde deň, keď bude rakovina spojená so železnými reťazami,” povedala. Vyjadrila sa aj ak pohonným hmotám: “Produkcia benzínu sa zastaví a zem bude odpočívať”. A mala pravdu. Verila tiež v to, že ľudia v najbližších 200 rokoch nadviažu kontakt s mimozemšťanmi. “Bude objavený život vo vesmíre a zrazu bude jasné ako sa začal život na Zemi,” povedala.

Vývoj svetových udalostí predpovedala Baba Vanga až do roku 5079.

Zdroj

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com