Po päťdesiatke ani jedna vráska na tvári! Kruhový nechirurgický lifting tváre priamo u vás doma!

Povedzme si úprimne, ktorá žena by netúžila po tvári bez vrások? Načo však podstupovať drahé,invazívne operačné zásahy, keď si môžete, pokojne aj doma, precvičiť tvárové svaly a tým postupne tieto vrásky odbúrať. Dnes vám totiž odhalíme, aké cvičenia máme na mysli a prečo by ste s nimi mali začať čo najskôr. Existuje totiž veľmi jednoduchá cesta, ako sa vrások zbaviť.

Nasledujúce cvičenie nie je náročné, kľúčom je správna východisková poloha. Držanie tela, svalové napätie a poloha jazyka sú veľmi dôležité. Najprv si pred zrkadlom cvik precvičujte, aby ste si boli istá, že ho vykonávate správne. Posaďte sa, prípadne postavte pred zrkadlo. Vyrovnajte chrbát a stiahnite brucho. Špičku jazyka oprite o podnebie za hornými zubami, čeľuste a aj pery majte uvoľnené.

V tejto polohe ťahajte všetky svaly na lebečnej klenbe smerom nahor. Mali by ste cítiť ako sa čelové a tylové svaly, spolu so svalmi zadného krku ťahajú smerom nahor. Máte pocit, ako by ste mali prilbu, ktorá vám hlavu stláča a ťahá kožu nahor.

Po konci cvičenia by ste mali cítiť napätie vo všetkých svaloch až po hornú oblasť lebky. Cvik vykonávajte 10-20 sekúnd a opakujte ho niekoľkokrát za sebou, začnite tromi opakovaniami a postupne ich zvyšujte na desať.  Najskôr vám cvičenie môže zo začiatku pripadať ťažké, telo si naň však postupne zvykne. Ide o jedno z najefektívnejších cvičení, ako bojovať proti vráskam metódou faceliftingu.

Malo by vám vyhladiť vrásky v okolí očí, zjemniť tvárové kontúry, spevniť svaly líc a zbavíte sa aj prípadnej druhej brady. Prirodzene, kozmetické výrobky ako sú peelingy, masky či krémy proti starnutiu sú taktiež dobrou pomocou.

Hoci zlepšujú stav pokožky, samotný tvar kože však už nijako neovplyvňujú. Naše cvičenie by vám však malo priniesť želaný výsledok už za veľmi krátky čas. Tak čo, idete do toho s nami?

ZDROJtakprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com