Po malého chlapca, ktorý stál pred školou v deň jeho narodenín, nik neprišiel. Ujal sa ho až privolaný policajt.

Policajt roztápa srdcia všade, kde sa dá. Na Facebook pridal milý príbeh o tom, ako jedného dňa prišiel ku chlapcovi, ktorý stál pred školou, pretože ho nikto neprišiel vyzdvihnúť a zistil, že má narodeniny.

Poručník Daryl Robinson bol privolaný do školy v Green Bay, Wisconsine, pretože si rodičia nevyzdvihli zo školy dieťa a blížil sa večer. Jeho rodičia boli zadržaní na polícii, a škola nemala informácie o iných rodinných príslušníkov, tak musela privolať políciu.

Keď poručník dorazil, dozvedel sa, že chlapec má dnes narodeniny a tak si uvedomil, že ho nechce nechať samého v takýto špeciálny deň. Zobral ho do miestneho McDonaldu na večeru a povozil sa s ním po meste v policajnom aute.

Konečne bola kontaktovaná chlapcova rodina a tak sa mal kam vrátiť po malom dobrodružstve. Oddelenie Green Bay polície ďakuje majiteľom lokálneho McDonaldu za poskytnuté kupóny na hamburgeri. Taktiež sa chce poďakovať Poručníkovi Robinsonovi za to, že sa rozhodol aj mimo svojho pracovného času osláviť narodeniny chlapca.

Daryl je na Facebooku momentálne veľmi oslavovaný za to, čo urobil.

Bren Smith napísal: „Poručník Robinson, rozpoznať, že dieťa potrebuje trochu lásky od dospelého nielen v tejto situácii, ale najmä v jeho špeciálny deň z vás robí nielen skvelého policajta, ale robí z vás aj nádherného človeka, ktorým ste.“

Courtney Kilsdonk: „Zlomilo sa mi srdce. Neviem si predstaviť, že by na mňa rodičia a rodina zabudli v takýto dôležitý deň v mladom veku. Dúfam, že si dieťa zapamätá láskavú akciu policajta, ktorý sa oňho postaral aj mimo pracovného času.“

zdroj: www.mirror.co.uk / facebook.com / bigstock.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com