Po 23 rokoch sa hviezda Hriešneho tanca vrátila na tanečný parket. Určite si pozrite jej vystúpenie!

„Dirty Dancing“ je jeden z tých filmov, ktoré pozná takmer každý. Nezabudnuteľné tanečné vystúpenia Patricka Swayzeho a Jennifer Grey sa dlho spomínajú a dodnes inšpirujú mnohých tanečníkov. Scéna, v ktorej Patrick Swayze zdvihne Jennifer Grey, je pravdepodobne jednou z najznámejších scén v dejinách kinematografie. Okrem toho ho mnohí tanečníci stále napodobňujú pri svojich vystúpeniach.

Po uvedení tohto filmu sa kariéra Patricka Swayzeho rozbehla. Zo dňa na deň sa stal obrovskou hviezdou. Príbeh Jennifer bol však úplne iný. Tesne pred premiérou filmu sa stala obeťou dopravnej nehody. Za volantom sedel jej vtedajší priateľ, herec Matther Broderick. V dôsledku čelnej zrážky zahynuli dve ženy, ktoré sa viezli v druhom aute. Bohužiaľ, Grey trpel fyzicky aj psychicky. Obrovská vina, ktorú po nehode pociťovala, jej zabránila tešiť sa z úspechu filmu Hriešny tanec. Grey hral v malom počte filmov a neboli to veľké produkcie.

V roku 2010 však mohli diváci v USA sledovať vystúpenie Jennifer Grey v americkej verzii programu „Dancing with the Stars“ („Tanec s hviezdami“). Nebude prekvapením, ak prezradíme, že Jennifer vyhrala tento ročník programu.

Pozrite si kompiláciu vystúpení Jennifer Grey v súťaži Dancing with the Stars:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com