Po 10 rokoch sa prebral z kómy. Mal šoférovať opitý a spôsobiť vážnu nehodu, ale bolo to inak.

Alkohol za volant nepatrí – to všetci vieme, ale štatistiky sú neúprosné, pretože dokazujú, že mnohí vodiči sa nezamýšľajú nad tým, že svojou nezodpovednosťou môžu niekoho zraniť alebo dokonca pripraviť o život.

Ray bol jedným z takýchto vodičov. Často sadal za volant opitý a jeho priatelia sa oňho začali obávať, pretože sa to stávalo čoraz častejšie. Preto vymysleli plán, ako ho striasť. Rayov najlepší priateľ Tom počkal, kým sa Ray opäť opije, a potom ho odviezol do nemocnice. Keď sa muž prebral, neveriacky sa rozhliadol a uvedomil si, že sa nachádza v nemocničnej izbe. Sestrička Raya najprv upokojila a potom išla po lekára (všetci boli najatí herci), ktorý mu oznámil, že sa po desiatich rokoch prebral z kómy, pretože opitý havaroval a mal ťažkú autonehodu. To všetko sa malo stať v roku 2013 a teraz je údajne rok 2023.

Aby sa uistil, že Ray nič nevidel, jeho priateľ si nahral aj falošné televízne správy. Ray bol úplne ohromený. Až vtedy si uvedomil, že naozaj hazardoval so svojím životom a že mohol spôsobiť vážnu nehodu a zabiť nevinných ľudí. Keď sa spýtal, kde je jeho dcéra, všetci pochopili, že mu na rodine veľmi záleží. To bol jeden z dôvodov, prečo sa Tom rozhodol pre takéto drastické riešenie, aby pomohol svojmu priateľovi. Keď sa Tom nakoniec priznal, že všetko bola len hra, Ray so slzami v očiach poďakoval svojmu priateľovi. Dúfame, že sa poučil a nabudúce sa alkoholu vyhne.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “ To sa mi páči“ a zdieľať ho s priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com