Pieseň plná lásky a emócií. Svetoznámy Andrea Bochelli a jeho syn Matteo Bochelli naspievali spolučnú pieseň

Nič nie je v živote krajšie, ako láska. Či sa jedná o lásku medzi partnermi alebo lásku k blížnym. Každý z nás má svoj osobitý spôsob, ako prejaviť lásku svojmu okoliu. U niekoho je prejavom lásky úsmev a u iného sú to dlhé objatia a rozhovory. Žiadny z prejavov lásky by nemal byť neopätovaný.

Jeden z druhov lásky, mávajú medzi sebou aj otec so synom. Ich puto je veľmi špecifické a dôležité. Aby syn dokázal byť v živote šťastný a úspešný, potrebuje okrem iného aj podporu svojho otca, ktorá je len veľmi ťažko nahraditeľná.

Spevák Andrea Bochelli sa rozhodol ukázať svetu svoje jedinečné puto so synom prostredníctvom piesne, ktorá chytila za srdce stovky ľudí.  „Toto je môj prvý duet so synom Matteom Bocellim,” hovorí Andrea. „Každý, kto vie, čo to znamená byť rodičom a ako drahocenná je povinnosť otca alebo matky, pochopí, o čom je táto pieseň.”

Obaja stoja v bielej miestnosti v rovnakých smokingoch. Ako prvý začne spievať Matteo a následne sa obracia na otca. Žiada svojho otca, aby ho priviedol na správnu cestu, čo je od neho vyjadrením nielen úcty a rešpektu ale aj dôvery a lásky. Otec a syn sedia chrbtami oproti sebe a hrajú prekrásne na klavír. Potom Matteo otvorí dvere a nájde tam rodinné fotografie so svojím otcom.

Objímajú sa a smejú. Bozk otca na čelo jeho syna je znakom osobitnej blízkosti. Obaja môžu byť vzorom pre iných rodičov. Určite si neváhajte pozrieť celý, dojímavý klip, ktorý vás zaručene chytí za srdce.

CEZahaonline.cz
ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com