Peter Pellegrini ODHALIL Kollárovo klamstvo z nemocnice! „Nič také tam NIE JE!“

Vyzerá to tak, že za svoje „čajové dýchánky“ sa predseda parlamentu a líder hnutia Sme rodina bude musieť spovedať! Kritika sa na jeho hlavu sype doslova z každej strany. Pre jeho prejavy papalášizmu má naňho ťažké srdce aj líder Hlasu-SD a expremiér Peter Pellegrini.

Núdzový stav, plošný zákaz návštev v nemocniciach a tvrdé pravidlá, ktoré musí rešpektovať každý občan, na jednej strane a papalášizmus predsedu parlamentu Borisa Kollára na druhej strane. Najprv verejnosť pobúrila koaličná rada, ktorá sa konala v priestoroch Nemocnice sv. Michala, kde sa Kollár zotavoval po ťažkej autonohode.

Následne sme sa dozvedeli, že navzdory tomu, že bežný občan sa nemôže rozlúčiť ani s umierajúcim príbuzným, Boris Kollár mal okrem personálu k dispozícii aj servis ženských návštev. Tie sa podľa jeho slov venovali jeho opatrovaniu.

Kritika na seba nenechala dlho čakať a okrem politikov z vlastnej koalície si ho podali aj opoziční a mimoparlementní politici. Ostrou reakciou prekvapila aj bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová, ktorá pomenovala jeho opatrovateľky “ku**ami“.

„A tu si pán predseda Kollár zvolá koaličnú radu do nemocnice, do traktu, ktorý teda vôbec nie je samostatný trakt so samostatným vchodom,“ pokračoval Pellegrini v svojom vyjadrení. „Nie je tam žiadny samostatný vchod, to by museli vyjsť rebríkom na terasu a z balkóna mu vojsť do izby,“ vysvetlil ďalej.

„To je jediná možnosť, ako by vošli samostatnými dverami. Inak sa tam vchádza síce samostatným výťahom zamestnaneckým, ale vojdete na oddelenie, ktoré musíte prejsť,“ zdôraznil Peter Pellegrini.

„Sám som tam ležal, tesne pred voľbami. Je to oddelenie so špeciálnou izbou, do ktorej však musíte ísť popri miestnosti sestier a popri dvoch alebo troch miestnostiach, kde ležia reálne pacienti s ťažkými stavmi,” Ďalej uviedol.

„Som nešťastný z toho, ako sa vládna koalícia vysmieva ľuďom do očí. Ostatným ľuďom bránime ísť do nemocnice za svojimi blízkymi, starí rodičia si nemôžu ísť pozrieť svoje novonarodené vnúčatká a čo je najsmutnejšie, mnohí sa nemôžu ísť rozlúčiť so svojimi blízkymi, ktorí umierajú,“ skritizoval otvorene Kollára.

zdroj: pluska.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com