Pesnička od Ondreja Kandráča – Postav dom, zasaď strom. Zdvihne vás zo stoličky a prinúti tancovať

Skupinu Kandráčovci si v poslednom čase obľúbilo celé Slovensko a ich koncerty môžeme zažívať na každom festivale, či mestskom podujatí. V skutočnosti niet sa čomu čudovať. Spojenie tak skvelých muzikantov s citom pre hudbu a dokonca aj pre jazyk a nárečie je naozaj obdivuhodné.

To, že líder kapely, Ondrej Kandráč, je skvelý spevák, moderátor a zabávač, už dávno vieme. Dokonca aj to, že všetky piesne v jeho podaní nadobúdajú akýsi nový muzikálny rozmer. A teda ani táto s názvom “Postav dom, zasaď strom”  nebude výnimkou. Je jasné, že pieseň nebude o sadení stromu, ale večnej a úprimnej lásky. Veď o tej sa predsa spieva najľahšie.

Množstvo koncertov a taktiež klipov s krásnym slovenským prostredím. Presne takto by sa dala definovať youtubová tvorba kapely. Ani tento klip nebude výnimkou a po zhliadnutí si ho kľudne pozriete znova a znova. Už teraz sa videnia klipu blížia k číslu stotisíc.

Jeden fanúšik dokonca napísal: “Super toto sa dostane okamžite pod kožu.” Takto je to aj u nás a odporúčame okamžité zhliadnutie. Do konca dňa si túto vec neprestanete spievať. Chytí vás to nie len za srdce ale aj za hlasivky. Veď, počúvajte.

ZDROJ: youtube, trendweb.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com