Partnerský horoskop: Znamenia zverokruhu, ktorým spoločný vzťah nikdy nevyjde

Zdieľajte článok na

Každé znamenie zverokruhu sa vyznačuje istým postojom k životu, povahovými rysmi a tiež hlavne tým, čo dokáže dať svojmu partnerovi.

Horoskopy nám pomáhajú odhaliť klady a zápory každého znamenia. Vďaka tomu môžeme vierohodne určiť, aké znamenia sa k sebe hodia a naopak. Dnes sa teda pozrieme na to, aké znamenia sú úplne rozdielne a v partnerskom vzťahu by boli nepochybne “na nože”.

Rak a Váhy

Rak je citlivý, väčšinou nemá rád spoločnosť, stráni sa ľudí, miluje svoje súkromie a nechce zmeny. Váhy milujú zmeny, vyhľadávajú spoločnosť, radi sa obklopujú priateľmi, s ktorými podnikajú rôzne dobrodružstvá.

Vodnár a Ryby

Sebeckosť a introvertná povaha Rýb sa nezhoduje s extrovertnou a často veľmi dôraznou povahou Vodnárov. Tí si v žiadnom prípade nenechajú od Rýb hovoriť do života.

Strelec a Škorpión

Strelec túži najviac po materiálnych istotách, má rád, keď má všetko svoj pevný poriadok a poriadok. Neznáša chaos a všetko nevysvetliteľné. Škorpión, to je pravý opak – miluje záhady, tajomno a duchovno. Neprikladá materiálnym veciam veľkú váhu. To, by Strelec nezniesol.

 

Blíženci a Kozorožec

Kozorožec jedná vždy veľmi uvážene, nič nerobí bez rozmyslu, vždy všetko dôkladne plánuje. Blíženci sú impulzívny, do všetkého sa vrhajú po hlave, konajú neuvážene a zbrklo.

Panna a Lev

Panna je znamenie, ktoré sa vyznačuje citlivým a veľmi ohľaduplným prístupom k svojmu okoliu. Pomoc a ochota pomáhať je jej vlastná, nečaká nič na oplátku. Lev naopak miluje všeobecnú pozornosť, obdiv a rešpekt ostatných. Jeho sebavedomie a dominanciu by Panna nemohla rešpektovať.

Baran a Býk

Baran a Býk, obe tieto znamenia chcú byť za každú cenu vodcami. Nepripúšťajú si chyby a nikdy neuznávajú názory druhých, sú presvedčení vždy o svojej pravde. Toto spolužitie by naozaj nemohlo fungovať.

Ale aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo. Láska často býva slepá a vždy záleží na partneroch, či sa dokážu vzájomne rešpektovať a milovať. 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like