Partnerský horoskop: Znamenia zverokruhu, ktorým spoločný vzťah nikdy nevyjde

Spread the love

Každé znamenie zverokruhu sa vyznačuje istým postojom k životu, povahovými rysmi a tiež hlavne tým, čo dokáže dať svojmu partnerovi.

Horoskopy nám pomáhajú odhaliť klady a zápory každého znamenia. Vďaka tomu môžeme vierohodne určiť, aké znamenia sa k sebe hodia a naopak. Dnes sa teda pozrieme na to, aké znamenia sú úplne rozdielne a v partnerskom vzťahu by boli nepochybne “na nože”.

Rak a Váhy

Rak je citlivý, väčšinou nemá rád spoločnosť, stráni sa ľudí, miluje svoje súkromie a nechce zmeny. Váhy milujú zmeny, vyhľadávajú spoločnosť, radi sa obklopujú priateľmi, s ktorými podnikajú rôzne dobrodružstvá.

Vodnár a Ryby

Sebeckosť a introvertná povaha Rýb sa nezhoduje s extrovertnou a často veľmi dôraznou povahou Vodnárov. Tí si v žiadnom prípade nenechajú od Rýb hovoriť do života.

Strelec a Škorpión

Strelec túži najviac po materiálnych istotách, má rád, keď má všetko svoj pevný poriadok a poriadok. Neznáša chaos a všetko nevysvetliteľné. Škorpión, to je pravý opak – miluje záhady, tajomno a duchovno. Neprikladá materiálnym veciam veľkú váhu. To, by Strelec nezniesol.

 

Blíženci a Kozorožec

Kozorožec jedná vždy veľmi uvážene, nič nerobí bez rozmyslu, vždy všetko dôkladne plánuje. Blíženci sú impulzívny, do všetkého sa vrhajú po hlave, konajú neuvážene a zbrklo.

Panna a Lev

Panna je znamenie, ktoré sa vyznačuje citlivým a veľmi ohľaduplným prístupom k svojmu okoliu. Pomoc a ochota pomáhať je jej vlastná, nečaká nič na oplátku. Lev naopak miluje všeobecnú pozornosť, obdiv a rešpekt ostatných. Jeho sebavedomie a dominanciu by Panna nemohla rešpektovať.

Baran a Býk

Baran a Býk, obe tieto znamenia chcú byť za každú cenu vodcami. Nepripúšťajú si chyby a nikdy neuznávajú názory druhých, sú presvedčení vždy o svojej pravde. Toto spolužitie by naozaj nemohlo fungovať.

Ale aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo. Láska často býva slepá a vždy záleží na partneroch, či sa dokážu vzájomne rešpektovať a milovať. 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like