Pár stál na javisku v úplnom pokoji. Stačil, ale jediný krok a celý dav zostal len neveriacky pozerať!

Zdieľajte článok na

Pripravte sa na to, že budete absolútne očarení týmito dvoma tanečníkmi. Valeriy a Yulia patria medzi excelentných umelcov, ktorí vystupujú so svojím predstavením Hand to Hand, ktoré by sa dalo preložiť ako “Z ruky do ruky”. Nielen ich tanec, ale celková súhra tanečníkov je pre diváka ohromujúcim zážitkom.

 

Hlavne harmónia medzi ženskou a mužskou silou pri akrobatických prvkoch vezme dych každému divákovi. Je úplne úžasné, akých ladných pohybov dokážu ich tela dosiahnuť. Predstavenie je plné skokov do výšok a jemných pristátiach do tanečníkovej náruče. Ani si nedokážeme predstaviť, ako dlho museli svoje vystúpenie skúšať. Rozhodne sa jedná o tisíce hodín plných bolesti a potu. Výsledok však stojí naozaj zato.

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov A ak sa vám tento článok páčil, ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like