OTRASNÝ PRÍPAD! 42-ročný muž mal roky zneužívať svoju 7-ročnú dcérku!

Medzinárodná spolupráca medzi políciou a úradmi priviedla vyšetrovateľov k 42-ročnému mužovi z brnianskeho regiónu v susedných Čechách, ktorý je podozrivý zo zneužívania svojej dcéry. Po obvinení ho súd poslal do väzby. Na začiatku prípadu boli informácie o snímkach zobrazujúcich sexuálne zneužívanie, ktoré sa nachádzali v úložisku údajov v zahraničí.

O prípade v pondelok informovala policajná hovorkyňa Petra Ledabylová.

Podľa vyšetrovateľov obvinený muž svoju dcéru niekoľko rokov sexuálne zneužíval. Podľa informácií polície má dievča v súčasnosti sedem rokov.

Podľa hovorkyne si muž vyfotografoval zneužívanie na svoj mobilný telefón a práve digitálna stopa viedla k jeho odhaleniu. Prípad je výsledkom spolupráce juhomoravskej polície, Národného centra pre nezvestné a zneužívané deti, Europolu a českého policajného prezídia.

„Vďaka zahraničnému poskytovateľovi dátových úložísk boli zachytené fotografie obsahujúce sexuálne zneužitie dieťaťa prepojené s používateľským účtom muža z Brna,“ uviedol hovorca.

Nič netušiaceho podozrivého zadržala juhomoravská polícia. Bol obvinený zo zneužitia dieťaťa na výrobu pornografie a z výroby takýchto materiálov. Polícia neuviedla, kedy presne muž skončil v putách.

„V prípade usvedčenia mu hrozí až 12 rokov za mrežami. Sudca prijal návrh prokurátora a muž putoval do väzby,“ dodala hovorkyňa.

zdroj: novinky.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com