OTRASNÝ PRÍPAD: 36-ročný Ján z Bratislavy sa žene vyhrážal zabitím syna! Vydieranie aj znásilnenie!

Až desať ročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 36-ročnému Bratislavčanovi Janovi, ktorému vzniesol obvinenie zo zločinu vydierania a zločinu znásilnenia vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV.
Obvinený muž mal vo štvrtok (10.02.2022) telefonicky kontaktovať 37-ročnú ženu, ktorej mal uviesť že za spôsobenú škodu na motorovom vozidle – rozbitom čelnom skle mu musí zaplatiť 130 ,- Eur a platiť mu bude každý mesiac. Rovnako pod vyhrážkami fyzickou likvidáciou jej príbuzných, jej syna ako aj podpálením domu a inými vyhrážkami od nej požadoval pohlavný styk.
Žena sa s mužom nasledujúci deň stretla v mestskej časti Lamač, pričom muž vo vyhrážkach pokračoval aj pri osobnom stretnutí a to dokonca aj ozbrojený nožom. Následne došlo medzi nimi aj k pohlavnému styku v priestoroch kočikárne jedného z obytných domov.
Policajti štvrtého bratislavského okresu muža zadržali a obmedzili na osobnej slobode. Po vykonaní potrebných úkonov a vznesení obvinenia bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia. Zo strany vyšetrovateľa spracovaný aj podnet k väzobnému stíhaniu.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com