Otrasné! Dávajte si pozor kam si v autobusy sadáte! Pozrite sa, čo táto žena našla na sedadle!

Cestovanie hromadnou verejnou dopravou znamená pre viacerých ľudí len nutné zlo, ktoré musia absolvovať, aby sa dostali kam potrebujú. Preplnené autobusy, vydýchaný vzduch a kolujúca nervozita, ktorá by sa dala krájať. Aj takto by sa niekedy dala opísať cesta do práce pomocou verejnej dopravy.

Viete si predstaviť, že okrem týchto faktorov by sa k tomu pridružili ďalšie, ako napríklad nepríjemné štípanie od hmyzu? Zdá sa to síce nechutné, no presne takúto situáciu zažila pani z Philadelphie, ktorá si svoju cestu autobusom vďaka tomu zapamätá asi navždy. Sedela spokojne na sedačke, keď zrazu pocítila uštipnutie.

Keď sa otočila, ostalo zhrozená, čo sa nachádza na operadle za ňou. Po celej sedačke lozili ploštice. Pani sa z miesta okamžite zodvihla a o nepríjemnej situácii bola povedať šoférke autobusu.

Tá ostala zhrozená a oznámila to svojmu nadriadenému. Pred tým, ako sa vedenie dostavilo k autobusu vodička požiadala cestujúcich, aby z autobusu vystúpili. Ani vedenie nechápalo, ako sa ploštice mohli v sedačke uhniezdiť. Bol to totiž veľmi ojedinelý prípad, ktorý všetkých prekvapil. Cestujúca bola zhnusená a po uštipnutí plošticami sa jej po krátkej chvíľke začala ukazovať aj alergická reakcia.

Ploštica je hmyz, ktorý sa zväčša zdržuje v matracov. Ak sa stane, že sú matrace napadnuté týmto hmyzom je dobré ich zlikvidovať. Existuje prípravok, ktorý by ich mal účinne vyhubiť, avšak ploštice bývajú veľmi odolné a preto je lepšie sa napadnutých matracov zbaviť. V prípade, že do styku s plošticami prišlo nejaké prádlo, alebo obliečky, je nutné ich vyprať na minimálne 60 stupňov.

V prípade, žeby ste potrebovali uskladniť matrace, najlepšie je umiestniť ich do vzduchotesných vriec, aby sa k ním ploštice nedostali.

ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com