Otec vstúpi do synovej izby a vidí, že všetko je dokonale upratané. O niekoľko sekúnd neskôr uvidí list a zrúti sa…

Predstavte si, že vojdete do izby svojho dospievajúceho syna a nájdete… dokonalý poriadok. Niečo také by vystrašilo každého rodiča… Otec sa s údivom pozrel na úhľadne ustlanú posteľ a na vankúši uvidel list. Obálka bola adresovaná jemu. V obave z najhoršieho si sadol na posteľ a začal čítať…

A toto napísal dospievajúci Joshua:
“ Drahý otec,

Je mi ľúto, že to musím riešiť takýmto spôsobom. Rozhodol som sa odísť so svojou novou priateľkou a nechcel som, aby ste sa s mojou mamou pohádali v jej prítomnosti. Mám ju veľmi rád a viem, že by sa ti nikdy nepáčila, vzhľadom na jej náušnice, tetovanie, kožené oblečenie a motorku, a tiež preto, že je oveľa staršia ako ja.

Nie je to len o vášni a láske, otec. Je tehotná.

Stacy si je istá, že budeme šťastní. Má vlastnú chatu v lese, už sme si nachystali hromadu dreva na zimu. Obaja snívame o tom, že budeme mať kopu detí.

Stacy mi otvorila oči! Takže marihuana naozaj nikomu neškodí. Chceme robiť lokálny biznis, kokaín a extáza sa tiež dobre predávajú.

Stacy je veriaca. Spoločne sa modlíme, aby sa čo najskôr našiel liek na AIDS, potom by sa Stacy cítila oveľa lepšie. Je to skvelý človek a zaslúži si žiť dlhý život!

Otec, prosím, neboj sa. Mám 15 rokov a dokážem sa o seba postarať. Som si istá, že sa k vám jedného dňa vrátim, aby ste mohli spoznať moje vnúčatá.

S láskou, Joshua.

PS. Otec, nič z toho, čo som napísal, nie je pravda. Som u Jasona. Chcel som vám len pripomenúť, že v živote sú oveľa horšie veci ako pečiatky na kuchynskom stole. Zavolajte mi, keď sa budem môcť bezpečne dostať domov!“

Inteligentný mladý muž, veľmi inteligentný! 🙂

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com