Otec trvá na tom, aby pouličný hudobník hral s jeho dcérou. Keď dievčatko začne spievať, nikto neverí, že je to jej skutočný hlas!

Muž na nasledujúcom videu je Vincent van Hessen.

Vincent je profesionálny hudobník a často vystupuje v rôznych kluboch, na festivaloch a podujatiach. Jeho obľúbenou „scénou“ je však ulica. Ten muž rád hrá pre okoloidúcich. Publikum je menšie, ale ak sa niekto zastaví a počúva ho, je to znak skutočného záujmu. Často od neho ľudia dokonca niečo chcú. Každý deň sa nájde niekto, kto chce spievať a hrať na gitare.

Keď v jednu nedeľu hral na ulici v Bruseli, oslovil ho starší pán, ktorý mu povedal, že jeho dcéra chce spievať s Vincentom. Vincent odmietol, ale muž naďalej naliehal. Neznámy muž mu povedal, že jeho dcéra by chcela zaspievať Ave Maria, čo hudobníka prekvapilo. Rozhodol sa dať tajomnej dcére priestor. Muž ukázal na svoju jedenásťročnú dcéru. Vincent sa potom spýtal, v akej tónine by chcela pieseň zaspievať. Muž povedal: „Almira, najlepšie spievaš v G.“ Vtedy si muž uvedomil, s kým má do činenia… Dcéra neznámeho muža bola Amira Wilighagenová, v Belgicku dobre známa. Keď mala 9 rokov, vyhrala súťaž talentov a dnes je známa po celej Európe.

Pozrite si toto predstavenie, ktoré vám vyrazí dych:

Ak to dostalo aj vás – podeľte sa o to!

Ak sa vám tento príspevok páčil – zdieľajte

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com