Osvedčený recept na nápoj, vďaka ktorému budete mať ploché brucho už za 4 dni! Zbavte sa 10 cm z pása!

Niektorí ľudia majú pocit, že priberú aj z vody. Aj vám sa zdá, že neustále cvičíte, snažíte sa, tvrdo na sebe pracujete a výsledok nevidíte? Chcete mať krásne ploché bruško, ale neviete ako na to? Osvedčený a jednoduchý recept vymyslela výživová špecialistka Cynthia Sassová. Jej recept nazvala podľa seba „Sassy water“.

Tajomstvo Sassy vody s nízkym obsahom kalórií spočíva najmä v zabezpečení správnej funkcii tráviaceho traktu. Pomocou tejto vody tiež revitalizujete svoje telo a najmä prijímate potrebné množstvo tekutín. Predpokladá sa, že počas dňa by mal priemerný dospelý človek vypiť cca 8 pohárov vody. Aby prijímanie Sassy vody malo želaný efekt, je potrebné piť ju minimálne 4 dni.

Počas týchto štyroch dní je vhodné vysadiť sladkosti a tiež mastné jedlá. Vhodné je konzumovať ovocie a zeleninu, ktorá má vysoký obsah vody. Vďaka prijímaniu dostatočného množstva vody oslobodíte vaše telo od nadúvania, prípadne zápchy a iných problémov.

Čo budete potrebovať na Sassy vodu?
8 pohárov vody
1 čajová lyžička mletého zázvoru
1 čerstvá uhorka, nakrájaná na plátky
1 stredne veľký citrón, taktiež nakrájaný na tenké plátky
12 lístkov mäty

Postup je naozaj jednoduchý. Vodu spolu s ostatnými surovinami vložte do džbánu a nechajte v noci odležať v chladničke. Ráno vodu sceďte a pite poctivo celý deň. Ako ste si mohli všimnúť, suroviny pridávané do Sassy vody majú močopudný účinok, takže počas dňa budete asi častejšie chodiť na záchod. Vďaka tomu sa vaše telo prečistí, avšak zároveň ostane hydratované.

Ak sa rozhodnete pre Sassy vodu, odporúčame piť ju minimálne 4 dni. Po štyroch dňoch si zmerajte obvod pásu. Zaručene budete potešená skvelým efektom tohto jednoduchého receptu.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

ZDROJ keepyourbody.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com