Osud človeka sa formuje v sekunde, ako sa narodí. Zistite pod nadvládou akej planéty ste sa narodili a čo to pre vás znamená

Už od dávnych čias sa vedelo, že ľudia narodený v ten istý deň, no v rôznych časoch sa môžu výrazne líšiť povahovo. Prečo to tak je? Je to preto, lebo slnko a planéty neustále prechádzajú cez nebeskú sféru. Nadvláda určitej planéty v čase narodenia človeka mu určite jeho zručnosti, charakter a následne jeho osud.

Naši predkovia tento fakt vedeli už oddávna. Numerológovia rozdeľujú deň na dva intervaly, rovné dvom hodinám a to v takých intervaloch, že určitá planéta má osobitný vplyv na narodeného v tom čase. Ak poznáte presný čas narodenia, radujte sa. Môžete objaviť svoje nové ja a zistiť o sebe niečo viac.

Od 00:00 do 1:59 čas Merkúra:
Merkúr (Mercbrius) – v starovekej rímskej mytológii je patrónom obchodu a lupičov, synom boha nebeského Jupitera. Podľa mena rýchlo sa pohybujúceho boha, Rimania nazvali najbližšiu planétu k Slnku Merkúr, pretože sa pohybuje po oblohe rýchlejšie ako ostatné planéty.

V astrológii sa Merkúr považuje za planétu duševnej rovnováhy, komunikácie a intelektuálnej energie. Ľudia s výrazným vplyvom Merkúra nemajú problém rečniť a vystupovať pred ľuďmi, sú skvelými tanečníkmi a spevákmi. Sú dobre vzdelaní a radi sa učia. Ich myslenie je rýchle, nedokážu dlho obsedieť na jednom miestne. Rozumejú si s ľuďmi.

Od 2:00 do 3:59 čas Venuše:
Venuša (Venuša) – v rímskej mytológii je považovaná za bohyňu krásy, telesnej lásky, túžby, plodnosti a prosperity. V astrológii sa Venuša považuje za planétu, ktorá riadi estetickú chuť ľudí. Je zodpovedná za pocit krásy človeka. Ľudia narodení v čase Venuše sú tvrdými robotníkmi v dobrom slova zmysle. Sú schopní realizovať svoje najodvážnejšie nápady a sú pripravení veľa toho za to obetovať. Vrátane vlastného zdravia.

Ich nevýhodou je nedostatok flexibility pri komunikácii s inými ľuďmi. Sú náchylní cítiť svoju nadvládu v živote či práci. Ale za to sú verný rodinám, podnikaniu a vlasti.

Od 4:00 do 5:59 čas Marsu:
Mars (Mars) – rímsky boh vojny a patrón rímskej moci. Syn Jupitera a June. V astrológii sa Mars spája s mužským aktívnym princípom. Je zodpovedný za prejav vôle človeka, túžbu bojovať, túžbu po víťazstve. Mars posilňuje ľudí narodených v tomto období silnou vôľou. Usilujú sa o vedúcu pozíciu a neuznávajú ani najmenší náznak obmedzenia svojej slobody.

Aktivity ľudí narodených pod znamením Marsu majú vždy cieľ, ku ktorému idú aj napriek mnohým ťažkostiam. Rovnosť ich často brzdí vo svojich osobných vzťahoch, pretože ľudia z Marsu sú zvyknutí hovoriť vždy pravdu narovinu.

Od 6:00 do 7:59 čas Neptúna:
Neptún (Neptunus) – v starovekej rímskej mytológii boh morí a potokov. Jeden z najstarších rímskych bohov. Neptún v astrológii predstavuje planétu mystiky, fantázie, ilúzie, pocitov, súcitu, jemnej psychologickej citlivosti a vnímavosti.

Žiť na pokyn srdca je jedným z hlavných cieľov ľudí narodených pod znamením Neptúna. Logicky si dokážu vypočítať, že ich akcie nebudú fungovať. Vo vnútri sú tajomní. Neusilujú sa získať hmotné cennosti sveta.

Od 8:00 do 9:59 čas Uránu:
Urán je najvyšším božstvom starogréckej mytológie. Bol vládcom nebies a progenitorom gréckych bohov. V astrológii sa Urán považuje za planétu budúcnosti, spojenú s modernou vedou, vynálezmi, elektrickou energiou. Ide o planétu náhlych nepokojov a náhlych neočakávaných udalostí. Jeho sféra vplyvu je úplne nová, originálna, nezvyčajná.

Ľudia sú prirodzene spoločenskí. Netolerujú osamelosť, majú veľké množstvo priateľov a známych, s ktorými radi trávia čas. Majú tendenciu byť neustále s niekým v spojení. Radi pomáhajú ľuďom, aj keď neočakávajú spätnú pomoc.

Od 10:00 do 11:59 čas Saturn:
Saturn (Saturnus) – jeden z najstarších rímskych bohov, bol uctievaný ako patrón plodín a veril, že je čiastočne ovládaný kráľovstvom mŕtvych. Planéta Saturn v astrologickej vede je zodpovedná za formovanie vlastného systému hodnôt a hodnotenia okolitého sveta. Narodení pod týmto znamením sú typickými príkladmi kariérnikov. Je u nich hlboká a prirodzená túžba byť vodcom. No dokáže ich ovládať hnev. Celý svoj voľný čas venujú kariére.

Od 12:00 do 13:59 čas Jupitera:
Jupiter (Iupiter) – v rímskej mytológii boh neba, denného svetla, búrky, otec bohov, božstvo Rimanov. V astrológii je Jupiter zodpovedný za sociálne väzby človeka a jeho sebaurčenie v spoločnosti. Dáva človeku pocit plnosti bytia, túžbu po rozširovaní svojich schopností. Ľudia túžia po vedomostiach, ktoré im chýbajú. V škole dostávajú väčšinou trojky. Milujú zábavu. Neznášajú sedieť na jednom mieste. Milujú cestovanie, radi vidia svet v celej jeho kráse, to je to, čo sa im najviac páči.

Od 14:00 do 15:59 čas Pluta:
Pluto (Pluto) – v starovekej gréckej a rímskej mytológii je jedným z mien boha podsvetia a smrti. Pluto v astrológii je veľmi kontroverzná postava. Na jednej strane poskytuje veľké príležitosti, kvalitatívne novú úroveň života. Na druhej strane, Pluto v horoskopu znamená bolestivé zmeny, straty a zničenie. Tí, ktorí sa narodili v tomto období, majú vrodený dar presvedčenia. Idú si za svojimi cieľmi systematickým spôsobom. Majú prirodzenú charizmu a neboja sa ju použiť.

Od 16:00 do 17:59 čas Venuše:
Večerná Venuša daruje tým, ktorí sa narodili pod jej znamením, citlivosť, jemnosť a pocit taktu. Títo ľudia sú schopní zahladiť akékoľvek konfliktné situácie, sú romantickí a majú sklon k idealizmu. Ich hlavným cieľom života je nájsť si pravú lásku, ale často sú sklamaní a okusujú tvrdú realitu dnešných romantických ideálov.

Od 18:00 do 19:59 čas Merkúra:
Večerný čas obdarí tých, ktorí sa narodili pod jeho vplyvom vytrvalosťou. Sú pripravení ísť na koniec svojich síl, aby dosiahli všetko, čo chcú.  Sú taktiež schopní ísť do absolútnych extrémov. Užívajú si život. Často sa snažia riešiť problémy svojich priateľov, zabúdajú na svoje vlastné priority a osobný život.

Od 20:00 do 21:59 čas slnka:
Slnko v astrológii je jedným z najdôležitejších ukazovateľov horoskopu. Symbolizuje osobnosť človeka, sebauvedomenie, individualitu. Slnko sa najznámejšie prejavuje v znamení leva. Slnko robí ľudí narodených pod týmto znamením, vášnivých a milujúcich. Pokúšajú sa vyčnievať z davu a priťahujú maximálnu pozornosť. Ľudia Slnka sa narodili, aby boli hercami a vodcami. Takéto osoby milujú chválu a lichotenie.

 

Od 22:00 do 23:59 čas mesiaca:
Mesiac v astrológii symbolizuje ženský pasívny začiatok, spája sa s dušou človeka, ukazuje podvedomé túžby a snahy jednotlivca. Táto planéta dáva túžbu vytvoriť si rodinu, lásku v domácnosti a prejav materinského inštinktu. Ľudia sú tajomní. Majú silnú intuíciu. Pomáhajú druhým a spoliehajú sa na vzájomnú vďaku a podporu. Je to zriedkavá kategória ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú.

Teraz už viete, aký dôraz má čas na narodenie človeka na celý jeho ďalší život. Možno vám to pomôže pochopiť komplikovanosť svojej vlastnej osobnosti alebo vytvoriť harmonickejší vzťah s blízkymi.

Nezabudnite sa o článok podeliť so svojimi blízkymi.

 

ZDROJ:takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com