Odhaľte, aký ste typ ženy podľa mesiaca v ktorom ste sa narodili.

Group of four sexy beautiful young happy women. Isolated on white

Spread the love

Vplyv na náš život majú rôzne faktory a jedným z nich je aj mesiac, v ktorom sme narodené. Práve mesiac vášho narodenia môže povedať veľa o tom, aká žena ste.

Vplyv na náš život majú rôzne faktory a jedným z nich je aj mesiac, v ktorom sme narodené. Práve mesiac vášho narodenia môže povedať veľa o tom, aká žena ste.

Január:
Januárové ženy sú veľké kritičky k sebe aj k druhým. Svoje emócie si držia na uzde a hovoriť o sebe budú len pri ľuďoch, ktorí sú im veľmi podobní názormi. Nie sú to veľké experimentátorky, ide skôr o konzervatívnejšie osoby so zmyslom pre tradíciu. Zároveň majú na seba veľmi vysoké požiadavky a do života majú vždy množstvo plánov.

Február:
Emócie sprevádzajú ženy narodené v mesiaci február na každom kroku. Ich nálady sú veľmi nestále a pochopiť ich náročné zmýšľanie nie je jednoduché a vyžaduje si veľa trpezlivosti. Ak sa raz zaľúbia, je to dlhodobé a pre človeka ktorého milujú znesú aj modré z neba. Dávajte si ale pozor, pretože ak oklamete alebo zradíte februárové ženy, nikdy na to nezabudnú.

Marec:
Práve ženy narodené v mesiaci marec sú pre mužov skutočná výhra. Avšak pre mužov, ktorí vedia čo chcú. Marcové ženy sa však mužom, ktorí len skúšajú nejaké náhodné ťahy nenechajú zviesť a radšej si počkajú. Keď už nájdu toho pravého sú verné a život s nimi v jednej domácnosti je skvelý.

Apríl:
Ženy narodené v mesiaci apríl sú odborníčky na medziľudskú komunikáciu. Snažia sa byť diplomatické ale zároveň asertívne. Získať si ich dôveru nie je také jednoduché, avšak keď sa vám to podarí, máte vyhraté. Pokiaľ si muž ženy narodenej v apríli získa jej dôveru, býva pomerne žiarlivá, avšak potom dokáže vo vzťahu poskytnúť potrebnú slobodu a dôveru tiež.

Máj:
Zapamätateľné a netypické. Aj to je charakteristika žien narodených v mesiaci máj. Majú veľmi pevné zásady a názory a aj vďaka tomu pôsobia na mužov veľmi atraktívne. Ak sa im ale niečo znepáči a niečo nie je v súlade s ich zásadami, neberú ohľady a idú ďalej. Pre mužov to býva ťažký oriešok a často takéto ženy označujú ako osudové.

Jún:
Tieto ženy si rozhodne nedávajú servítku pred ústa. Ostatným chcú vždy povedať to, čo si skutočne myslia aj keby to malo bolieť. Niekedy by bolo vhodnejšie si veci najprv dopredu premyslieť, avšak to ženy narodené v júni nepoznajú. Muži to s nimi nemajú vôbec jednoduché. Často si s nimi robia čo chcú a dokážu sa s nimi zahrať, že si to muži ani nevšimnú.

Júl:
Pre tieto ženy je veľmi dôležitá dôvera a čestnosť. Ak ich niekto v ich živote podrazil alebo podviedol, nikdy mu to neodpustia a takéhoto človeka navždy zo svojho života vymažú. Aj keď bývajú veľmi múdre a krásne, nikdy sa svojimi prednosťami nechvália a sú veľmi skromné. Druhých ľudí si k sebe pripúšťajú len veľmi ťažko. Musia sa najprv presvedčiť o tom, že im môžu dôverovať. Vyhýbajú sa konfliktom a roztržkám, ktoré z duše neznášajú.

August:
Augustové ženy vedia dožičiť sebe ale aj ostatným. Tak, ako dávajú lásku sebe samým ju dokážu dať aj ostatným. Majú radi humor a zábavu, radi sa smejú a ocenia mužov ktorí ich vedia rozosmiať. Vďaka svojej charizme dokážu vyhrať všetky konflikty. Pre mužov sú priam neodolateľné.

 

September:
Opatrnosť, organizovanosť a disciplína. Tieto charakteristiky sú ženám narodeným v septembri vlastné. Majú na ostatných a aj na seba vysoké nároky. Veľa očakávajú aj od svojho partnera a preto sa dokážu zaľúbiť hlavne do muža, ktorý pre nich urobí všetko, čo môže. Sú veľmi mierne, avšak ak ich niekto zradí, tak bez pomsty sa to nezaobíde. Riadia sa skôr rozumom ako srdcom, čiže sú viac racionálne a svoje emócie vedia udržať na uzde.

 

 

Október:
Tieto ženy majú v sebe prirodzenú autoritu a vodcovstvo. Sú silné, nezávislé a takmer nič ich nedokáže zlomiť. Práve tieto vlastnosti na nich iní ľudia obdivujú. Sú veľmi emocionálne ale svoje emócie neukazujú každému, vďaka čomu sa chránia pred zradou od ostatných.

November:
Pre tieto ženy je dôležitá dôvera a pravda. Vždy sa snažia ostatným pravdu hovoriť, no nie vždy to dopadne dobre. Nie každý je na pravdu pripravený. Vedia vycítiť, kedy ide o ľútosť a kedy o reálne emócie k druhému človeku. Ak sklamete a podrazíte tieto ženy, verte, že nebudú len pasívne čakať, kým to celé prebolí.

December:
Aj keď zažili v živote veľa sklamania a rán, na ľudí nezanevreli a stále okolo seba rozdávajú dobrú a pozitívnu energiu. Majú stále úsmev na tvári a sú ako veľká voda všade, kam prídu. U ľudí bývajú obľúbené a vyhľadávané

You Might Also Like