OBROVSKÝ ŠKANDÁL: Nemocnica uviedla, že babička zomrela. Rodina ju našla živú v čakárni!

The map, 2013, based on 1.1 billion users

Zdieľajte článok na

Chorvátskym mestom Zabok otriasol škandál po tom, ako miestna nemocnica oznámila rodine, že ich stará mama zomrela. Keď si však jej vnučka prišla vyzdvihnúť telo, našla svoju starú mamu sedieť v čakárni.

“V nedeľu sme si prišli do nemocnice po telo mojej starej mamy. Pohreb bol naplánovaný na popoludnie. Nakoniec sme museli v nemocnici čakať 45 minút. Stále sme počuli, ako sestrička s niekým telefonuje. Potom nás personál pozval na oddelenie,” povedala pre Dnevnik šokovaná Martina Grabušičová.

Jej stará mama skončila v nemocnici Zabok pred dvoma týždňami kvôli problémom so slinivkou. “Kvôli koronavírusu sme nemohli babičku navštíviť, takže sme boli o jej zdravotnom stave informovaní len telefonicky. Neskôr nám povedali, že zomrela,” povedala Martina.

Rodina preto v nasledujúcich dňoch pripravila všetky potrebné veci na pohreb. Po celom meste dokonca rozvešali oznámenia. Keď však vnučka prišla do nemocnice, nestačila sa čudovať. V čakárni našla svoju babičku živú a zdravú.

“Prijal nás lekár a povedal, že mu je to veľmi ľúto, ale že naša babička žije. Moja mama sa hneď rozplakala a kričala, že ich bude žalovať,” podelila sa Martina so svojou nepríjemnou skúsenosťou.

Nemocnica chybu priznala a vydala ospravedlňujúce vyhlásenie. “Nepopierame, že v prípade jedného pacienta boli rodine, žiaľ, poskytnuté nesprávne informácie. Okamžite po zistení incidentu sme prijali príslušné opatrenia,” uviedla nemocnica.

zdroj: dnevnik.hr

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like