OBROVSKÉ nešťastie v Bratislave: Len 18–ročnú ženu zrazilo auto na priechode, je ťažko zranená!

Vypnutá trojfarebná svetelná signalizácia a ťažké zranenia 18 – ročnej ženy sa podpísali pod dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera (25.07.2021) krátko po 22:00 h v blízkosti bratislavského vrakunského cintorína.
Podľa doposiaľ zistených informácii 40 – ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia po Popradskej ulici v Bratislave v smere do mesta, pričom došlo k zrážke s osobou, ktorá prechádzala po riadne vyznačenom priechode pre chodcov nachádzajúcom sa oproti Cintorínu Vrakuňa. Na svetelnej signalizácii v tom čase blikalo žlté svetlo. Touto zrážkou utrpela mladá žena mnohopočetné zlomeniny. Privolaní záchranári ju previezli do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie. Alkohol bol u vodiča vykonanou dychovou skúškou na mieste vylúčený. Ďalšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti v štádiu ďalšieho objasňovania dopravných policajtov.
Vodiči pamätajte, že žltý blikajúci signál umožňuje pohyb a informuje o prítomnosti neregulovanej križovatky alebo prechodu pre chodcov a varuje pred nebezpečenstvom. Brzdná dráha je však vždy ovplyvnená niekoľkými faktormi ako napríklad: reakciou vodiča, stav vozovky, drsnosť vozovky, pneumatiky či technický stav vozidla.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com