OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Vianočný masaker: Muž zastrelil dve deti a potom seba!

Severonemecké mesto Glinde, ktoré sa nachádza neďaleko Hamburgu, zažilo počas druhého sviatku vianočného krvavý masaker. Muž bol zastrelený a jeho manželka vážne zranená, informuje 24hamburg.de

V nedeľu okolo 22.00 h sa tichou a vianočne vyzdobenou budovou Kleiner Glinder Berg ozvalo niekoľko výstrelov. V tom čase sa v dome, kde sa strieľalo, nachádzala rodina s dvoma deťmi. Susedia okamžite zavolali políciu a do niekoľkých minút prišli k domu špeciálne jednotky vyzbrojené samopalmi a ochrannými štítmi.

Keď sa policajti dostali do domu, boli šokovaní krviprelievaním, ktoré ich tam čakalo, uvádza spravodajský server. Strelcom bol muž, otec rodiny. Našli tam dve deti bez známok života, jedno malo asi osem rokov, vek druhého nie je známy. Žena utrpela veľmi vážne zranenia a bola prevezená do hamburskej nemocnice St. Georg. Muž nakoniec po masakre obrátil zbraň proti sebe a spáchal samovraždu.

„Žena ešte komunikovala, ale nemohla poskytnúť žiadne informácie o priebehu samotného trestného činu,“ uviedol hovorca prokuratúry v Lübecku. Žena sa pýtala na svoje deti a teraz je v umelom spánku, ale je mimo ohrozenia života.

Motív tragédie zatiaľ nie je známy, ale podľa portálu 24hamburg.de polícia a záchranári na danej adrese viackrát zasahovali kvôli domácemu násiliu, ktorého terčom bola žena.

 

zdroj: 24hamburg.de

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com