OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Väzeň na úteku zabil päťčlennú rodinu a ukradol im auto!

Odsúdený vrah Gonzalo Lopez, ktorý pred týždňom počas presunu do väzenia dobodal vodiča autobusu a odvtedy je na úteku, zabil päťčlennú rodinu a ušiel v ich aute. Vo štvrtok večer ho zastrelila polícia v meste Jourdanton v Texase, informoval denník The Washington Post.

Polícia vypátrala 46-ročného Lopeza podľa ukradnutého vozidla, ktoré zastavila pomocou ostnatého drôtu a streľby, uviedol hovorca texaskej polície Jason Clark.

Lopez pred krádežou auta zabil jeho majiteľa, päť členov rodiny z Houstonu, ktorí sa zdržiavali v chate na vidieku neďaleko Centerville. Po tom, čo sa nepodarilo privolať ich príbuzných, polícia prehľadala miesto činu a našla telá jedného dospelého a štyroch maloletých. Ich pickup bol nezvestný a policajti ho začali hľadať.

Podľa prvých informácií polícia našla telá dvoch dospelých osôb.

Lopez bol členom väzenského gangu mexickej mafie s väzbami na južný Texas. Počas prevozu z väznice v Gatesville do Huntsville na lekárske vyšetrenie ušiel zo zamrežovaného priestoru väzenského autobusu. Policajti uviedli, že sa mu nejakým spôsobom podarilo dostať sa z pút na ruky a nohy a vyvrátil sa na dno klietky, v ktorej ho prevážali. Zaútočil na vodiča a medzi ním a ďalším strážnikom sa strhla bitka sprevádzaná streľbou. Vodič autobusu skončil s bodnými zraneniami.

Lopez bol odsúdený na doživotie za vraždu muža na mexicko-texaskej hranici v roku 2006.

zdroj: cbsnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com