OBROVSKÁ TRAGÉDIA! V Malackách našli dvoch mŕtvych ľudí: Muž zastrelil ženu a potom spáchal samovraždu!

V nedeľu našli v areáli jednej z firiem v Malackách mŕtveho 60-ročného muža. Pri tele sa nachádzala aj strelná zbraň. Muž zanechal list na rozlúčku.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Malacky začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia, nakoľko počas včerajšieho dňa (05.06.2022) bolo v dopoludňajších hodinách v areáli jednej z firiem v Malackách nájdené telo 60-ročného muža bez známok života. V blízkosti tela muža bola nájdená krátka strelná zbraň.

V rámci procesných úkonov bol nájdený aj list na rozlúčku, ktorý nebohý muž zanechal. Na základe informácií, ktoré boli obsahom predmetného listu, policajti vykonali previerku v jednom z rodinných domov v Malackách. Po vstupe do vnútorných priestorov domou, bolo na zemi nájdené telo 50-ročnej ženy bez známok života. Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ vystrelil na poškodenú, čím jej spôsobil smrteľné zranenie, následkom ktorému na mieste podľahla.
Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Možný súvis medzi týmito dvoma udalosťami je predmetom vyšetrovania. Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com