OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Útočník zastrelil osem ľudí, napokon spáchal samovraždu!

Zatiaľ nie je známe, koľko ľudí páchateľ postrelil, ani závažnosť ich zranení.

Pri streľbe v objekte firmy FedEx v meste Indianapolis v americkom štáte Indiana zahynulo osem osôb a viacero ľudí utrpelo zranenia. Informovala o tom v piatok hovorkyňa miestnej polície Genae Cooková, ktorú cituje agentúra AP.

Najmenej štyria ľudia boli hospitalizovaní, pričom zranenia jednej osoby sú vážne. Dvoch ľudí ošetrili na mieste a prepustili. Policajti neutrpeli žiadne zranenia.

O streľbe v objekte firmy FedEx nachádzajúcom sa neďaleko medzinárodného letiska informovala polícia vo štvrtok o 23.30 h miestneho času (piatok 05.30 h SELČ). Následne uviedla, že páchateľ spáchal samovraždu.

Identita strelca ani motív jeho činu zatiaľ nie sú známe. Všetky obete sa našli v interiéri skladu.

K streľbe došlo počas noci

V meste Indianapolis došlo v noci na piatok k streľbe, ktorá si vyžiadala viacero zranených. Páchateľ následne spáchal samovraždu, informovala agentúra AP s odvolaním sa na miestne médiá.

Pri streľbe v objekte firmy Fedex nachádzajúcom sa neďaleko medzinárodného letiska utrpelo strelné zranenia viacero ľudí, oznámila polícia vo štvrtok o 23.30 h miestneho času (piatok 05.30 h SELČ) v tlačovej správe, z ktorej cituje miestny denník The Indianapolis Star.

Fotograf lokálneho spravodajského portálu indystar.com Mykal McEldowney na Twitteri uviedol, že počul „správy o viacerých mŕtvych“.

zdroj: TASR

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com