OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Rodičia piatich malých detí zomreli na KORONAVÍRUS!

V Kalifornii sa otec a matka stali obeťami koronavírusu a zanechali po sebe päť detí. Daniel Macias (38) učil matematiku na strednej škole v Yucaipe a jeho manželka Davy (37) pracovala ako pôrodná asistentka.

Davy zomrela koncom augusta niekoľko dní po pôrode dievčatka, ktoré bolo napojené na umelú pľúcnu ventiláciu. Daniel zomrel niekoľko týždňov po nej.

Okrem novorodenca mali aj deti vo veku dva, tri, päť a sedem rokov, o ktoré sa teraz starajú ich starí rodičia. Ani jeden z rodičov sa nenechal zaočkovať, potvrdil Vong Serey, Davyho brat – ona povedala, že sa nechcela zaočkovať počas tehotenstva a jej manžel vakcínu odmietol.

„Jeho posledné slová pred tým, ako ho intubovali, boli: ‚Ak nie ste zaočkovaný, urobte to. Verte mi, nechcete skončiť ako ja,“ prezradil Vong.

Imunológ Anthony Fauci nedávno uviedol, že viac ako 99 percent úmrtí na covid-19 v USA sa týka neočkovaných osôb.

Podľa denníka The Daily Mail bol v posledných dňoch v USA sedemdňový národný priemer takmer 163 000 nových prípadov chrípky denne, čo predstavuje nárast o viac ako 300 percent oproti začiatku septembra minulého roka. V súčasnosti je hospitalizovaných viac ako 100 000 Američanov, pričom pred rokom ich bolo len 41 000.

Počet úmrtí tiež vzrástol, a to o štyri pätiny v porovnaní so septembrom minulého roka. Jedinou útechou je, že počet úmrtí a hospitalizácií rastie pomalšie ako celkový počet prípadov. Pripisuje sa to očkovaniu.

 

zdroj: cbsnews.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com