OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Otec v kostole zavraždil svoje tri maloleté dcérky, potom seba!

Ako potvrdil úrad šerifa okresu Sacramento, v pondelok popoludní zastrelil ich otec v kostole v oblasti Arden Arcade tri deti a následne si vzal život.

Seržant Rod Grassman tiež potvrdil, že bola zabitá piata osoba. Táto osoba bola sprievodcom detí a bola tam s nimi na návšteve pod dohľadom ich otca, na ktorého vydala jeho odcudzená manželka zákaz priblíženia sa.

Zabité deti boli vo veku 13, 10 a 9 rokov. Všetky boli dievčatá. Totožnosť zúčastnených strán zatiaľ nebola zverejnená.

Úrady uviedli, že incident sa odohral vo vnútri kostola. Miesto činu sa nachádzalo v kostole v Sacramente v oblasti Wyda a Ethan ways v blízkosti Chick-fil-A pri Arden Fair. Pracovník kostola v budove najprv okolo 17.00 h počul výstrely a vybehol z budovy, aby ich nahlásil.

Úrad šerifa uviedol, že išlo o prípad domáceho násilia. Úrady uviedli, že v prípade tejto streľby nie sú žiadni podozriví.

Jeden svedok pre CBS13 povedal, že videl, ako polícia vyviedla jednu obeť z kostola. Povedal, že spočiatku bol taký veľký pohyb policajtov, že sanitky sa nemohli dostať na miesto činu.

 

V pondelok večer vydal guvernér Gavin Newsom vyhlásenie k streľbe, v ktorom uviedol:

„Ďalší nezmyselný čin násilia so zbraňou v Amerike – tentoraz na našom dvore. V kostole s deťmi vo vnútri. Je to absolútne zničujúce. Naše srdcia sú s obeťami, ich rodinami a komunitami. Úzko spolupracujeme s miestnymi orgánmi činnými v trestnom konaní.“

zdroj: sacramento.cbslocal.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com