OBROVSKÁ TRAGÉDIA na diaľnici D1: Auto zrazilo 22-ročnú ženu – jej telo našli až mimo vozovky!

VČERA DOŠLO NA DIAĽNICI D1 K TRAGICKEJ UDALOSTI.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti, ku ktorej došlo včera krátko pred 23.00h na diaľnici D1.
Podľa doterajších informácii vodič vozidla Škoda SuperB zastavil na 38 km v pravom jazdnom pruhu diaľnice D1 v smere do Bratislavy, z dôvodu defektu na kolese. Z vozidla vystúpila jeho spolujazdkyňa, 22-ročná žena, ktorá sa pohybovala po diaľnici v úseku za odpočívadlom Čataj v smere do Trnavy.
Následne malo dôjsť k zrážke s doposiaľ neznámym motorovým vozidlom idúcim v uvedenom úseku. Hliadka diaľničných policajtov po prijatí oznámenia o udalosti začala prepátravať okolie diaľnice, pričom v sťažených poveternostných podmienkach v daždi, bola žena spozorovaná bez známok života mimo vozovky.
Vyšetrovateľ Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
V súvislosti s objasňovaním dopravnej nehody sa polícia obracia na verejnosť. „V prípade ak ste v uvedený čas prechádzali týmto úsekom diaľnice a máte informáciami súvisiacimi s touto udalosťou, oznámte ich prostredníctvom súkromnej správy na facebookovom profile Polícia SR – Bratislavský kraj, prípadne na bezplatnom čísle polície 158,“ vyzýva polícia.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com