OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Muž (†47) zastrelil svoje deti (†5 a †13), manželku (†37) a potom obrátil zbraň proti sebe

V rodinnom dome v meste Jackson Township v Ohiu sa našli štyri telá vrátane dvoch malých detí. Hrozný nález urobili policajti na Deň otcov po tom, čo im príbuzný rodiny oznámil, že rodina nereagovala na jeho zaklopanie.

„Neviem, čo sa deje. Viem, že môj otec trpí posttraumatickou stresovou poruchou z čias, keď bol v armáde, a celkovo má psychické problémy.“ Jeden z rodinných príbuzných zavolal na políciu, keď sa z domu nikto neozýval, uviedol denník The Sun. Tušil to najhoršie a jeho úsudok bol správny.

V dome sa našli štyri mŕtve telá a na zdesenie polície boli medzi nimi aj dve deti. Trinásťročný syn Ace a päťročná dcéra Pippa. Zdá sa, že dve deti a manželku zastrelila hlava rodiny, štyridsaťsedemročný otec Nicholas Mavrakis. Potom si vzal život. „V súčasnosti prípad vyšetrujeme ako vraždu a samovraždu. Predpokladá sa, že nikto iný nie je do prípadu zapojený,“ uviedla polícia.Nicholas Mavrakis bol vojak vo výslužbe.

V armáde slúžil 20 rokov a zúčastnil sa aj misií v Afganistane a Iraku. Táto etapa jeho života mu priniesla psychické problémy. Jeho syn Ace Mavrakis bol členom futbalového tímu deviatej triedy a jeho dcéra Pippa sa chystala nastúpiť do škôlky.

zdroj: The Sun

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com