OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Matka dobodala svoje tri maloleté deti! Jedno zomrelo, dve sú zranené

V sobotu boli v Karlových Varoch v susedných čechách dobodané tri malé deti. 

Brutálny čin vyšetrujú karlovarskí policajti od sobotňajšieho popoludnia. 28-ročná žena v jednom z bytov dobodala tri deti. Jedno z nich zomrelo na mieste, ďalšie dvaja skončili so zraneniami v nemocnici. Ženu zatkli kriminalisti. Doteraz odmietla vypovedať.

Ako zistil denník Právo, matkin trojročný syn útok neprežil. Ďalší päťročný chlapec bol v kritickom stave prevezený vrtuľníkom do pražskej nemocnice Motol. Dvojmesačné dieťa je mimo nebezpečenstva.

„Okolo 16:00 došlo k násilnému trestnému činu, pri ktorom jedna maloletá osoba utrpela zranenia neohrozujúce jej život. Ďalšie dve maloleté osoby boli so zraneniami prevezené do nemocnice,“ potvrdil hovorca polície Jakub Kopřiva a dodal, že podozrivou je žena.

„Kriminalisti ju zatkli a teraz na prípade intenzívne pracujú. Vzhľadom na začiatok vyšetrovania a prebiehajúce trestné konanie nie je možné poskytnúť k prípadu žiadne ďalšie informácie,“ dodal Kopřiva.

Dráma sa odohrala v obytnom bloku na sídlisku na okraji mesta Doubí. Podľa reportéra denníka Právo z miesta činu tamojší detektívi zaisťovali stopy až do 20.00 h. Nikto z oslovených nájomníkov sa k tragédii nechcel vyjadriť.

 

zdroj: novinky.cz

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com