OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Bývalý vojak zabil štyroch ľudí vrátane trojmesačného bábätka a psa!

V nedeľu sa v Lakelande na Floride odohral nechutný masaker s hroznými následkami. Bývalý vojak Bryan Riley údajne pod vplyvom drog zastrelil štyroch ľudí vrátane dojčaťa (†3 mesiace). Zbraň obrátil aj proti 11-ročnému dievčaťu, ktoré ako zázrakom prežilo vážne zranenia. Ďalšie tri ženy (†33, †40 a †62) nemali také šťastie.

Bývalý príslušník námornej pechoty spôsobil v nedeľu skoro ráno spúšť. V čase streľby bol údajne pod vplyvom pervitínu a mal na sebe nepriestrelnú vestu. V dome, kde zaútočil, najprv zastrelil dve ženy vo veku 40 a 30 rokov. Šokujúce je, že bohužiaľ neušetril ani trojmesačné bábätko. Našli ho v náručí jeho mŕtvej matky.

Aby toho nebolo málo, Bryan Riley obrátil svoj hnev na 11-ročné dievča. Podľa denníka New York Post je pravdepodobné, že ako zázrakom prežije jeho besnenie, hoci ju zasiahol sedemkrát. „Dievča sa pozrelo našim policajtom do očí a povedalo, že v dome sú ďalší traja mŕtvi,“ povedal miestny šerif Grady Judd počas tlačového brífingu.

Predpokladá sa, že vrah potom zamieril do iného domu, kde zabil 66-ročnú babičku a rodinného psa. „Ten muž dnes ráno zavraždil štyroch ľudí a chcel zaútočiť aj na policajtov, ale potom to vzdal,“ opísal šerif.

Riley mal pred masakrou vstúpiť do susedstva a vzývať Boha. „Poslal ma sem Boh, potrebujem sa porozprávať s jednou z vašich dcér, Amber,“ mal vysloviť zmäteným hlasom. Ľudia mu povedali, že na tomto mieste nikto taký nežije, a požiadali ho, aby odišiel. Riley namiesto toho spustil paľbu.

Jeho priateľka povedala polícii, že sa začal správať nevypočítateľne po tom, ako minulý týždeň v kostole v Orlande povedal, že k nemu hovorí Boh. „Bol to vyznamenaný vojenský veterán. Vieme len to, že to bol šialenec, ktorý mal veľa zbraní a strieľal a vraždil nevinných ľudí,“ povedal šerif Judd.

zdroj: nypost.com, twitter

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com