OBROVSKÁ TRAGÉDIA! BRUTÁLNA VRAŽDA v rodinnom dome: Medzi mŕtvymi sú aj dve deti!

Štyroch mŕtvych ľudí vrátane dvoch detí našli v stredu policajti v Rožnove pod Radhoštěm na Vsetínsku v susedných Čechách. Polícia uviedla, že vyšetruje násilný trestný čin. Dodala, že ide o čerstvý incident, ktorý sa odohral v rodinnom dome.

„O život prišli dvaja dospelí a dve malé deti. Momentálne sme na mieste činu a zároveň vyšetrujeme motív páchateľa. Situáciu máme pod kontrolou a nehrozí žiadne ďalšie nebezpečenstvo,“ uviedla polícia.

Zomreli muž a žena, pravdepodobne členovia jednej rodiny. Polícia zatiaľ páchateľa neidentifikovala. Nie je známe ani to, či vedia, kto je páchateľom.

„Policajti prišli na miesto pred chvíľou a začali zhromažďovať informácie. Hneď ako budeme vedieť viac, zverejníme podrobnosti,“ povedala pre Právo policajná hovorkyňa Simona Kyšnerová.

Nejde o prvú viacnásobnú vraždu vo Vsetínskom kraji v tomto roku. V obci Loučka podľa polície koncom apríla zabil tridsaťjedenročný muž svoju o rok staršiu manželku a ich tri malé deti, všetky vo veku do piatich rokov, v ich rodinnom dome. Potom sa porezal nožom a nakoniec spôsobil výbuch domu. V júni bol muž obvinený z vraždy a poslaný do väzby.

zdroj: novinky.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com